- Olga Rasanow-Hope1 februari 2010 om 11:16
Sinds ik Cymbalta gebruik nu vier jaar 60 mg per dag kan ik heel moeilijk wakker worden. Is hier wat aan te doen??
6 reactiesReagerenMicky3 februari 2010 om 01:56Olga, het langzamer en moeizamer ontwaken is een bekende mogelijke bijwerking van Cymbalta. Het komt bij ongeveer 1% van de mensen die Cymbalta gebruiken voor.
Eigenlijk is het eerste dat je kunt doen het accepteren van deze bijwerking. Daarna kun je je instellen op de bijwerking en maatregelen nemen. Wat je dan zou kunnen doen is bijvoorbeeld een wake-up light gebruiken waardoor je langzaam wakker wordt en langzamer kunt wennen aan de dag. Deze lampen worden tegenwoordig overal verkocht en zijn erg prettig in het gebruik.
Reagerenrich5928 december 2010 om 12:09Ik gebruik al meer dan een jaar 90 mg per dag. Met de meeste bijwerkingen kan ik wel leven , echter mijn grootste probleem is dat het langer duurt voordat ik een erectie krijg en als ik er een heb dat ik vrij gauw klaarkom. Voor mijn partner is dit dus helemaal niet leuk. Heeft iemand anders dezelfde ervaring of heeft iemand tips voor me hoe ik hier wat aan/mee kan doen?
ReagerenAnoniem29 december 2010 om 20:53Libido-problemen zijn bekend bij het gebruik van Cymbalta en komen erg vaak voor. Is het een overweging het gebruik te stoppen? Bent u nog steeds onder behandeling? Waarom gebruikt u het al zo lang?
ReagerenE.S18 juni 2024 om 07:03Beste,
Reageren
Ik ben 5 weken geleden over moeten stappen van paroxetine naar duloxetine 30mg van de ene dag op de andere.
In begin had ik lichte hoofdpijn maar nu 1 week geleden heb ik heel veel hoofdpijn , vooral li boven oog een druk te voelen en soms pulserend.nu na 1 week nog steeds hetzelfde, heb allerlei pijnstillers en migraine medic. Al genomen maar druk op li kant blijft.
Intussen ook CT-scan gehad waar niet direct iets zichtbaar is.
Zou dit kunnen door de duloxetine zijn ?
GrtsJohn (moderator)
18 juni 2024 om 16:22Die vraag kan ik zo helaas ook niet beantwoorden. Bespreek het met je behandelend arts
ReagerenAnet13 juli 2024 om 23:11Dat is zeker van de duloxetine,
Reageren
Ik heb het ook gehad en vaak nog steeds, soms dagen achter elkaar hoofdpijn, vooral s’avonds en als ik dan ga liggen komt het opzetten.
Stekende pijn.
Heb 30 mg nu 8 maanden, en veel bijwerkingen helaas.
Grr, Anet



