Zoeken Vraag het forum

Bijwerkingen 600mg brufen forte

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik ben 25 jaar en moest voor syndroom van tietze en onstekkingen op ribben 600mg ibuprofen forte nemen 3x per dag. Dit gaf enorme duizeligheid na gebruik dus vervroegt met gestopt. Nu als ik heel veel pijn heb pak ik een halve 300mg smiddags en 1 savonds. Het ding nu is zelf als ik er maar 2 pak (smiddags & savons) bv gisteren dan ben ik savonds al wat duizelig en slap en de dag die erop volgt nor veel duizeliger (vandaag) dus. Kan dit puur door ibuprofen zijn want bloedonderzoek was goed op alles en maand geleden een ECG gehad in ziekenhuis en was ook helemaal in orde. Het is mss een rare vraag als dit door ibuprofen kan komen, maar duizeligheid is echt een angstaanjagend gevoel en dat er eiglk echt iets mis is met mij haha. Voor derest niks van problemen buiten mijn verkrampt middenrif en pijn zwevende ribben en borstbeen dus zoveel zorgen maak ik me niet. Wou dit gewoon even weten.

    Mvg

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    IK kan zo helaas nier zeggen of het ven de brufen is. Maar als je zelf het idee hebt van wel, moet je dat met je arts bespreken. Dan kan die kijken voor een andere pijnstiller

    Reageren
Reageer op: Bijwerkingen 600mg brufen forte
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.