- Lisa8 oktober 2024 om 02:21
Goedenavond,
Ik heb hyperhydrose (overmatig zweten) ik krijg hiervoor Botox injecties in mijn oksels om dit te verminderen. Ik heb dit dus een keer eerder gekregen en het deed toen super veel pijn (bijna tot gillen toe) waardoor ik het heel spannend vind om weer te gaan. Ik kreeg toen emla zalf voorgeschreven (verdovingszalf) om erop te doen voor de behandeling maar het deed alsnog heel veel pijn ik wist toen ook niet goed hoe ik het erop moest doen hierdoor deed het denk ik zoveel pijn.
Ik heb nu weer Emla zalf gekregen en mijn vraag is dus hoe kan ik dit het beste aanbrengen zodat het blijft zitten en het werkt? Ik zweet namelijk dus het blijft niet goed zitten de vorige keer heb ik pleisters gebruikt maar dit hielp ook niet. Mijn dermatoloog/apotheek zegt dat ik iets van een pleister kan gebruiken maar dat ze het ook niet goed weten vandaar mijn vraag. Alvast bedankt!
Lisa
1 reactieReagerenSuus8 oktober 2024 om 08:47Neem contact op met de poli van de afdeling van het ziekenhuis waar je geholpen gaat worden.
Reageren
Dat is de plek om vragen te stellen over een behandeling of voorgeschreven medicatie of zalf.



