amitriptyline

  • #1

    Hallo,

    Ik heb 3 dagen lang amitriptyline 25 mg gebruikt ik ga ermee stoppen omdat de arts dacht dat ik zenuwpijn had.

    Mag ik de vierde dag al met een antibiotica beginnen ? Ciprofloxacine.

    Groet.

    Reply
    #2

    Overleg medicijn gebruik beter met je behandelend arts.

    Reply
    #3

    Ja dat kan.

    Reply
    #4

    Ik heb een cystoscopie gehad uitslag was schoon geen afwijkingen, wel had hele kleine oedems en heel klein verkalking in mij prostaat zei de arts. Ik heb al 4 weken lang pijn tussen mijn balzak en anus vooral na het plassen word het heel gevoellig en heb ik een branderig gevoel die uren lang aanhoud met een plasgevoel erbij.arts zei dat een klein beerje verkalking iedereen wel heeft en zoveel klachten niet kan veroorzaken. Bekkenbodem fysio heeft verder ook niet geholpen.
    Mijn vraag is kan een klein beetje verkalking zoveel klachten geven ? Als ik op internet kijk lees ik dat er een zenuw ook klem kan zitten of bewchadigd is (pudendus neulalgie) hoe denkt u erover ?

    Reply
    #5

    In principe kunnen de klachten niet door een kleine verkalking veroorzaakt worden. Maar wat dan wel zou zijn kan ik je helaas ook niet zeggen

    Reply
    #6

    Beste tandor bedankt voor je reactie !!
    Kan zo een verkalking later problemen veroorzaken of een kwaadaardig tumor worden ?

    Reply
    #7

    Eigenlijk niet of ze zou al veel groter moeten worden. Maar kwaadaardig is het dan nog steeds niet hoot

    Reply
    #8

    Bedankt voor je reaktie weer!

    Ik snap dan niet wat mij al 4 weken lang klachten geeft. 3 weken geleden heb ik van de huisarts ciprofloxacine van 500 mg gekregen voor 5 dagen maar het heeft niets geholpen. Nu zegd de uroloog dat ik hetzelfde maar 750 mg moet proberen terwijl alles schoon is ? Heeft dit nut ? Hij zegd at mij lichaam zelf een onsteking maakt maar niet zichtbaar is ?

    Reply
    #9

    Ik heb er helaas ook geen antwoord op. Misschien eens echo van het perineum of ct scan laten maken

    Reply
    #10

    Word er met een cystoscopie ook niet naar
    Het perineum gekeken ?

    Reply
    #11

    Nee

    Reply
    #12

    Er is een bioptie afgenomen bij mij en die was schoon

    Reply
    #13

    Ik heb gelezen over de Uro-Dynamisch-Onderzoek
    Is dit nodig bij mijn klachten of is dit voor
    Andere klachten ?

    Reply
    #14

    Als je ongewild urineverlies (incontinentie) zou hebben dan wel

    Reply
    #15

    Nee dat heb ik niet en nooit gehad.
    Mijn klachten zijn
    - na het plassen gevoel dat die laatste druppeltjes nog in blijven.
    - heel soms duurt het even dat de plas komt maar dat komt denk ik doordat ik denk dat ik
    Plassen elke keer.
    - pijn tussen mijn balzak en anus en wanneer ik zit lijkt het alsof daar iets zit en geeft een prikkend gevoel.

    Ik hoop dat ik daarom zo een onderzoek niet hoefd te krijgen want na de cystoscopie had ik hele erge bijwerkingen.

    Reply
Reageer op: amitriptyline


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief