- Anoniem30 november 2020 om 13:36
Ik neem nu al 4 dagen iberogast om mijn opgezwollen gevoel te verminderen. Dit neem ik snachts voor het slapen en helpt me wel. Soms heb ik geen symptomen maar neem ik ze alsnog met camomille thee om een rustig gevoel te krijgen in mijn buik.
Mijn vraag is of dit schadelijk is op dagelijkse basis, als een soort routine voor het slapen?
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
30 november 2020 om 19:19Dat is eigenlijk niet de bedoeling. Je moet de oorzaak achterhalen. Ga dus met de klachten naar de huisarts
ReagerenAnoniem30 november 2020 om 19:28Ik ben vorige week nog geweest omdat ik al van mijn lagere school krampen en kolieken heb, soms ook misselijk. Krampen zijn soms heel hevig en moet dan pijnstiller nemen. Ze zei dat het van de stress kan komen of van de voeding dus heeft ze me spasmomen gegeven. Ik dacht dat de iberogast ondersteunend kon werken… Ik zal er mee stoppen dan en enkel een infusie nemen elke avond.
Reageren



