afbouwen paroxitine

  • #1

    Hallo,

     

    Ik had een vraag, ik zit al 5 jaar aan paroxitine, nou had ik vorig jaar 5 mg afgebouwd,

    van 20 naar 15.

    Nu ben ik de laatste weken bezig om van 15 naar 10 te gaan, ik ben nu 2 a 3 weken op 10 mg.
    Maar ik voel me wel erg onstabiel misselijk moe, Kan dit van het afbouwen zijn? en ik had met 20 naar 15 weinig last naar mijn mening...

    Reactie
    #2

    Dat kan heel goed. Hoe lager de dosering word, hoe meer bijwerkingen je gaat krijgen. Je bouwt ook met te grote stappen af

    Reactie
    #3

    Bedankt voor uw antwoord,

    Wat is nu het beste om te doen? even doorzetten op 10 mg? zou het nog veel erger worden ?

    Reactie
    #4

    Je zit nu op 10 mg dus ik zou daar dan nog even mee doorgaan totdat je weer wat stabieler bent. Ik verwacht niet dat het veel erger zal worden.

    Reactie
    #5

    In elk geval rustig afbouwen. Antidepressiva remmen de heropname van serotonine, in plaats van de aanmaak ervan te verbeteren, waardoor je lichaam het afleert om het zelf te doen. Door medicatie ook verlies van vitaminen en mineralen. Allereerst dus zorgen voor volwaardige voeding en daarbij wat voedingssupplementen. Kan wat schelen in de afkickverschijnselen. Vraag hierbij advies.

    Reactie
    #6

    Oke dank je wel,

    ik hou even oogje in het zeil. En ik zou wat extra letten op voeding. bedankt.

    Reactie
    #7

    Erg herkenbaar wat je ervaart.

    Zelf ongeveer 4 jaar gebruikt. Toen ik begon wou ik de eerste 2 maanden nog liever dood dan ervoor. Jankbuien elke dag rond dezelfde tijd. Daarna werd het natuurlijk beter.

    Maar toen ik ging afbouwen voelde ik zoveel woede, onbeschrijfelijk hoe zoiets voelt, heel eng ook als je ineens moord gedachten krijgt.

    Ben gaan googlen toen, naar huisarts gegaan en verteld over tapering strips van de regenboogapotheek. In hele kleine stappen afbouwen, echt een aanrader. Je krijgt het gewoon toegestuurd.

     

    Reactie
    #8

    hallo daar ben ik weer, Afbouwing ging helemaal niet goed.
    Dus afspraak met de dokter en moest weer naar 15.
    NU 3 weken later gaat het weer niet goed, erg duizeligheid gevoel en slappe benen etc.
    Wat in vredesnaam moet ik nu?
    Kan hett zijn dat ik weer langer bijwerkingen heb ?? normaal ist hjet maar 2 a 3 weken toch?

    Reactie
    Bereken hier je BMI

    De Body Mass Index (BMI) geeft uw gezondheidsrisico weer o.b.v. uw lichaamsgewicht en lengte. Vul het in en ontvang direct per mail de uitslag met het bijbehorende gezondheidsadvies

    cm
    KG
    #9

    Dat is moeilijk te zeggen, maar het zou kunnen

    Reactie
Reageer op: afbouwen paroxitine
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief