Gevaarlijke dosering?

  • #1

    Hallo iedereen,
    Ik heb gelezen van een meisje dat ze een overdosis wilt nemen. Ze heeft beschreven welke medicatie.
    Ik maak me wel zorgen. Is deze combinatie gevaarlijk?:
    2 doosjes paracetamol 500mg
    1 doosje Naproxennatrium 220mg
    1 doosje finimal 500mg
    15x venlafaxine 180mg
    14x topiramaat 25mg
    8x seroquel 25mg

    Wat kunnen de gevolgen zijn van dit en áls dit gebeurd hoe moet er dan (meteen) gehandeld worden? Wat is de eerst nodige hulp? Welke hulp is er nodig?

    Alvast heel erg bedankt..

    Liefs sarah

    Reactie
    #2

    112 bellen. En daarna naar een psycholoog

    Reactie
    #3

    en wat kan er met haar gebeuren als ze niet binnen een bepaalde tijd (?) gevonden word en 112 niet meteen word gebeld? Ik ben niet bij haar, ik kan niet alles zien..

    Reactie
    #4

    Ze kan er in ieder geval behoorlijk ziek van worden en haar lever beschadigd raken en er kan een maagbloeding ontstaan.

    Reactie
    #5

    kan ze wel aanspreekbaar blijven?

    Reactie
    #6

    Ik denk het niet.

    Reactie
Reageer op: Gevaarlijke dosering?
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief