- Anoniem29 april 2019 om 12:01
Ik ben 16 en kamp heel erg met angstverschijnselen en paniekaanvallen, nu heb ik sinds 2 dagen het medicijn oxazempam teva gekregen. Ik neem 5 mg ivm met het gewicht en lengte zodat dit niet teveel is. Nu heb ik na een uur van het innemen heel erg last van een zwaar hoofd, weinig concentratie en het idee dat mijn emoties wat vlakker en minder ¨overdreven¨ zijn dan eerst. Hoort dit bij de eerste paar dagen?
4 reactiesReagerenAnoniempje12329 april 2019 om 13:39Hoi, ja dat is normaal. Als je aan oxazepam begint komt die het hardst aan.
Oxazepam dempt emoties. Ik kan je wel een tip geven; blijf in beweging. Het is een angstremmer, maar ook een slaapmiddel. Als je actief blijft profiteer je alleen van de angstremmer. Als je niks doet ga je meer merken van de slaappil kant.
ReagerenJohn (moderator)
29 april 2019 om 15:49Dat hoort er inderdaad bij en is eigenlijk ook een beetje de bedoeling van het medicijn
ReagerenAnoniem29 april 2019 om 18:50Gaat het ook nog weg? In de ochtend heb ik erg veel last van het gevoel van een zwaar hoofd, maar dit is juist vervelend, in de loop van de avond na ongeveer 10 uur heb ik hier al veel minder last van
ReagerenAnoniempje12329 april 2019 om 19:07Dat komt omdat de oxazepam dan is uitgewerkt, er is een kans dat het weg gaat maar dat is niet zeker.
Oxazepam werkt maar 6-8 uur
Reageren



