- Lieke4 januari 2019 om 19:40
Helaas heb ik waarschijnlijk last gekregen van een schimmelinfectie, hier ben ik voor naar naar de dokter geweest en heb ik Gyno-Daktarin 1200mg Capsule gekregen. Eenmalig savonds voor het slapen gaan inbrengen. Nu had ik deze ingebracht geen probleem. Sochtends opgestaan alleen mijn inlegkruisje vol met wit spul (van de capsule), hier geen last van gehad. Nou zat ik op de wc later op de dag en toen veegde ik erg veel van dit witte spul af. Ineenkeer kreeg ik hele erge jeuk, waardoor zou dit kunnen komen? En verder heb k er toen pas last van gekregen. Ik heb nu omdat ik er echt NIET aankom iets minder last maar het blijft best heftig. Hoort dit bij het genezen of is dit gewoon een bijwerking die ook geen invloed heeft op de werking van het medicijn?
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
5 januari 2019 om 01:35Misschien is de schimmelinfectie dan toch niet weg. Ga terug naar de huisarts
ReagerenLieke5 januari 2019 om 10:22Nu jeukt het niet meer en het is geen afscheiding het is echt het spul van de capsule, ik heb gelezen dat meer mensennhier last van hadden maar wilde weten of dit kwaad kon
Reageren



