Zoeken Vraag het forum

Bloed/slijm uit anus

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Bella

    Ik hoop dat iemand hier mij kan helpen. Ongeveer 7 maanden terug had ik last van bloed bij de ontlasting, helderrode druppels. Het bleef ongeveer een week of twee en het verdween. Ongeveer drie maanden later kreeg ik er weer last van en besloot naar de huisarts te gaan. Blijkbaar had ik last van een klein anus scheurtje en kreeg daarbij een zalf mee. Maar het is sinds dien niet gestopt. De bloeding blijft maar bestaan en het is nu ook veel erger. In de ochtend stroomt er als het ware slijmerig bloed uit, en daarna pas komt de normale ontlasting weer. Het bloed is dus ook met de tijd steeds slijmeriger geworden. Ik heb soms ook plotselinge drang en uiteindelijk komt er alleen bloed. Het rare is dat ik dus totaal geen andere klachten hebben, behalve een beetje jeuk aan de anus en erg rommelende darmen. Weet iemand wat dit kan zijn, de dokter zegt dat het alleen een scheurtje is maar dat betwijfel ik heel erg

    2 reacties
    Reageren
    Bella

    Er zit ook trouwens altijd bloed aan het wc papier en het heeft een erge vieze geur..

    Reageren
    John (moderator)

    Scheurtjes kunnen hardnekkig zijn.
    Ga terug naar de huisarts met de klachten

    Reageren
Reageer op: Bloed/slijm uit anus
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.