- Anoniem3 april 2016 om 17:03
Ik heb net een product over mijn boterham uitgesmeerd met een productiefout, waardoor waarschijnlijk potten glas verdeeld is geraakt over dit product. Er waren resten terug te vinden van een hele pot, deksel, als dat ik kleine, harde stukjes kon proeven, wat bij nader bekijken splintertjes glas leek.
Als je zeer minieme, fragmenten glas binnenkrijgt.. kan dat kwaad of wat zijn de gevolgen? Echt korreltjes, dus.
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
3 april 2016 om 17:05Het zou beschadigingen in maag en darm kunnen veroorzaken. Neem voor alle zekerheid even contact op met de huisartsenpost.
ReagerenAnoniem3 april 2016 om 17:29Dat heb ik net gedaan, en die zeggen als het dusdanig klein is, dat het niet veel kwaad kan en dat ik dus niets hoef te doen.
Klopt dat dan wel? Ik neem aan dat klein glas ander soort schade aanricht dan grotere stukken, maar zit er nog een specifieke schadefactor aan? (bijv het kan heel de darmen passeren omdat het zo klein glas/splintertes is of zelfs verteerd worden?)
ReagerenJohn (moderator)
3 april 2016 om 17:33Verteerd wordt het niet. Het hangt allemaal van de stukjes af… Als het inderdaad kleine korrelige stukjes zijn, kan het niet veel kwaad.
ReagerenAnoniem3 april 2016 om 17:49Ja het zijn echt minimale korreltjes of splintertjes die in een pot helaes pindakaas zaten, en die je pas opmerkt dat het zanderige, glas is.. als je ze tussen je tanden knarst
Dan ben ik gerustgesteld, bedankt
Reageren



