- Anoniem21 februari 2016 om 16:37
Vraag
Een 1,5 maand geleden ben ik begonnen met het drinken van 650ml groene smoothie per dag.
( Bijv. Spinazie met een kiwi en een banaan in de blender en opdrinken) Hierin varieer ik in groenten en fruit per dag.Voor ik hiermee begon was mijn stoelgang max 3x per week naar het toilet.
Nadat ik ben begonnen met het nuttigen van die Smoothies moest ik elke dag naar het toilet. Ideaal dus. Daarnaast nog enkele voordelen ondervonden hiervan.
Dit is dus 5 weken goed gegaan.Nu heb ik sinds een week na het drinken van een smoothie enorme last van mijn maag/darm gebied. Is niet op 1 plek aan te wijzen maar is het gehele gebied rond de darmen en maag. Is een soort kramp en zeurende pijn. Heb het idee dat dit steeds heftiger wordt. Met paracetamol zakt het na een uur weg…
Met andere voedingsmiddelen eten en drinken heb ik nergens last van dus het moet wel hierdoor komen.
Ik baal hier enorm van en mijn vraag is wat ik moet doen hiermee en wat dit kan zijn?
Wil graag zo gezond bezig blijven maar juist omdat het zoveel pijn veroorzaakt ben ik voor nu genoodzaakt om ermee te stoppen.
Kunt u hier een antwoord op geven?
Mijn huisarts zal het niet weten.Hoor graag wat van u.
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
21 februari 2016 om 19:48Het zou kunnen dan 650 ml toch net te veel is, of dat je gewisseld hebt met groente of fruit en dat een n iet zo goede combi is
ReagerenAnoniem15 mei 2016 om 11:25Mogelijk Te koud?
ReagerenEric16 december 2024 om 15:23Ik heb pijn in mijn bal zak
ReagerenJohn (moderator)
16 december 2024 om 15:39Ga daar dan mee naar de huisarts
ReagerenRomy18 december 2024 om 07:03Ik heb ook een tijd smooties gedronken met avocado ook. Viel heel zwaar op de maag. Kreeg erna aanvallen van ontzettende krampen dat ik kapot ging van de pijn en me geen houding wist te nemen.
Reageren
Ik geloof dat smooties helemaal niet zo gezond zijn. Zeker niet voor je vertering. Dat begint normaal al in je mond door kauwen en vermenging van speeksel. Zo’n smootie valt als een bom op je maag. Of je moet het over de dag verdelen en eens een paar slokken per keer proberen



