- Anoniem4 juni 2014 om 06:01
Hallo, hopelijk kunnen jullie mij de juiste richting aangeven 🙂
Klachten:
– een raar gevoel in de buik sinds een 1,5 week ongeveer, ik kan het geen pijn noemen, maar eerder een ‘zenuwachtig’ gevoel. Dit gevoel kan ik niet op 1 plaats aanwijzen, maar komt gedurende de dag op meerdere plaatsen voor.
– Lossere stoelgang, geen diarree, maar ook niet hard/vast
– Veel boeren, winderigheid
– Snel een vol gevoel, dat lange tijd aanhoudt
– Gevoel van overgeven/misselijkheid. Soms, een fractie van een seconde, heb ik het gevoel dat mijn eten omhoog gaat komen, maar dat gevoel verdwijnt ook direct weer en heb nog geen 1x overgegeven…Waar kan dit op wijzen?
Moet ik me zorgen maken? Wanneer naar de dokter?5 reactiesReagerenJohn (moderator)
4 juni 2014 om 08:37Misschien een virus infectie(buikgriep) of een probleem met je maag. Misschien teveel maagzuur productie. Ga eens even langs bij de huisarts.
ReagerenAnoniem4 juni 2014 om 09:33Kan ik op een bepaalde manier niet zelf een aantal dingen uitsluiten? Het is moeilijk om naar de dokter te gaan en geen ECHTE klachten aan te halen. Het is allemaal maar een ‘gevoel dat’. ik heb geen pijn…
ReagerenJohn (moderator)
4 juni 2014 om 11:27Ook voor die klachten is je huisarts er. Hij/zij zou je een recept voor een maagzuurremmer kunnen voorschrijven om te zien of dat effect heeft.
ReagerenAnoniem5 juni 2014 om 07:06Zou het kunnen dat dit aan stress ligt?
Ik ben nu 30 jaar. Sinds mijn 18e werk ik voltijds + een eigen zaak in bijberoep.
12 jaar druk druk druk, nu sinds een paar weken heb ik beslist die eigen zaak voor meer dan de helft stop te zetten, waardoor ik een zee van tijd heb gekregen.Zou het kunnen dat mijn lichaam er nog aan moet wennen niet onder constante stress te staan?
Ik heb ook moeite met ‘niks te doen’, heb steeds het gevoel bezig te moeten zijn…
ReagerenJohn (moderator)
5 juni 2014 om 13:57Het is mogelijk dat de eerder “opgebouwde” stress nu tot uiting komt omdat je het nu wat rustiger aan doet.
Reageren



