Zoeken Vraag het forum

Lichte buikpijn

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Mijn linkeronderbuik om precies te zijn. Heel soms voel ik wat kleine, niet zeer pijnlijke, lichte steekjes. Ook heb ik wat meer afscheiding dan normaal .. wittig en het ruikt een beetje vies :s (geen bloed.) Ook heb ik een beetje last van winderigheid en voor mijn doen veel moeten poepen (deze winderigheid is wel een beetje aan het afnemen.) Ik heb geen gespannen borsten o.i.d. Ik heb ook een vriend trouwens. Afgelopen woensdag heel kort en veilig seks gehad (niet “wild”) met alleen een condoom. Dat is trouwens heel veilig allemaal gegaan. Ben 17 en niet aan de pil. Ook ben ik de laatste tijd een beetje gestrest door school en thuis. Kan iemand mij helpen? 

    7 reacties
    Reageren
    shirin

    ik heb 3 dagen geleden sex gehad met mijn vriend heb het veilig gedaan hij is buiten mij klaargekomen, heb voorde gein met mijn vingertopje een klein beetje sperma in mijn vagina ingang gestopt kanik zwanger worden hierdoor,ik heb het gevoel alsof mijn buik opgezwollen is kan dat? en hoor rare geluiden in mijn buik terwijl ik de hele dag goed eet en vol zit.

    Reageren
    Olga

    Waarom heb je veilige seks en stop je dan sperma handmatig in je vagina? Voor de gein, zeg je ??? Dat begrijp ik echt niet, maar goed, antwoord op je vraag: ja, je kan op deze manier zwanger raken. Het is 3 dagen geleden, dus te laat voor de MAP, alhoewel je aan je HA nog de Ellaone kunt vragen. Als jij het sperma bij jezelf naar binnen hebt gebracht tijdens je meest vruchtbare dagen, is er een kans dat je jezelf bevrucht hebt. Maar na drie dagen al zwangerschapsverschijnselen hebben, dat is onmogelijk.

    Reageren
    Jolet

    Waarom ben je niet aan de pil?

    Reageren
    Kim

    Hoe oud ben jij?! Voor de gein?

    Reageren
    Sanne

    Pfff zal je vriend leuk vinden. Not.

    Reageren
    Anoniem

    Uhm ik ben niet aan de pil omdat mijn moeder hierover moeilijk gaat doen.. En zou iemand misschien antwoord op mijn vraag kunnen geven?

    Reageren
    Fee

    @Anoniem,
    Nou zwanger ben je niet want je hebt veilige seks, dus het zal wel door de spanning komen thuis en op school.

    Groetjes

    Reageren
Reageer op: Lichte buikpijn
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.