Zoeken Vraag het forum

Ineens buikpijn en diarree

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Hans

    Ik heb al jaren pds met voornamelijk obstipatie klachten.
    Sinds een aantal werken krijg ik af en toe ineens buikpijn met diarree, dit is een keer per week ongeveer.
    Kan het zo zijn dat pds kan veranderen ik gebruik macrogol en magnesium kauw tabletten.

    3 reacties
    Reageren
    Anoniem-A

    De buikpijn aanval ( zo noem ik het dan) gepaard met diaree hoort inderdaad bij pds. En ja pds kan in de loop van de jaren verergeren. Bij mij dan. Maar met een strict dieet valt er redelijk mee te leven.

    Reageren
    Hans

    Bedankt voor je reactie, ik let opzicht wel op m’n voeding bepaalde type brood pasta en zuivel reageer ik slecht op.
    Ik wil een dieet proberen met voornamelijk groente vlees fruit en kwark kijken hoe dat gaat.
    Soms kan ik het ook echt niet plaatsen waar de klachten vandaan komen en naar de wc gaan lucht dan ook niet echt op echt heel vervelend.

    Reageren
    Anoniem-A

    Als ik bijvoorbeeld een gerecht met uien heb gegeten en ik de volgende dag naar de wc moet, nou dan heb ik na dat ik klaar ben op de wc altijd nog druk op de ketel zo gezegd. Irritant te noemen maar ik ben er aan gewend geraakt en ik zou eigenlijk geen uien meer moeten eten. Want het geeft ook veel gas uitstoot.

    Kwa voeding is het inderdaad passen en meten. Eten laten staan wat echt niet meer kan, of het pas gaan eten in het weekend of op vrije dagen zoals doe. Irritant maar pds is ook zeer irritante aandoening.

    Wat ik nog aan kan raden is een krukje van ongeveer 2cm hoog te gebruiken om je voeten op zetten als je op de wc zit. Want het kan je stoelgang verbeteren.

    Reageren
Reageer op: Ineens buikpijn en diarree
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.