Zoeken Vraag het forum

anus niet schoon

  • andi

    help, zins aantal maanden als ik ontlasting gehad heb dan kan ik me wel blijven afvegen want ik wordt niet schoon, pas een halve, soms hele dag later blijft het schoon als ik het schoongemaakt heb (met vochtige doekjes) ik eet best wel gezond en bruinbrood enzo, weet iemand waar dit aan kan liggen, wat het is en wat ik er aan doen kan? help!

    21 reacties
    Reageren
    Micky

    Heb je nog andere gezondheids klachten behalve deze?

    Reageren
    Menno

    Is dit een ‘milde vorm’ van incontinentie?

    Reageren
    andi

    k heb wel vaak een dikke ‘opgeblazen’ (soms pijnlijke) buik, hoef maar zo’n 2 keer in de week na de wc dus dacht dat dat daar wel aan zal liggen, activia enzo helpt ook niks. en heb deuken in mn nagels, maar dat zal er denk ik wel buiten staan. groetjes

    Reageren
    Esmee

    Putjes in de nagels kunnen worden veroorzaakt door psoriasis.

    Reageren
    kees

    ik heb het ook, inclusief opgeblazen gevoel. Iemand enig idee?

    Reageren
    g

    Wilde een soortgelijke vraag stellen. Ik herken dit ook, soms 1e gedeelte wel redelijke normale ontlasting maar t eindigt zowiezo altijd zacht en zonder “einde”, met als gevolg erg lang vegen en vaak na een uur nogmaals vegen. Soms ook helemaal zacht en behoorlijk stinkend. Ook wel eens drijvend (vet?). Kan dit aan een slechte vetvertering liggen en of lever, gal?
    Heb t idee vaker moe te zijn dan rechtuit. Wel eerder bloed geprikt maar er kwam niks uit. Vaak ook misselijk, ook na ontlasting of sochends bij wakker worden. Arts houdt t op PDS, kan ik weinig mee moet ik zeggen. Ik eet veel volkoren, weinig suiker en weinig Enummers (allemaal al vanwege dit) maar t wordt niet beter. Kan ik nogmaals naar de huisarts of weet iemand een oplossing?

    Reageren
    Emmeke

    Drink ‘s-avonds een kop Gezonde Stoelgangthee van Jacob Hooy.

    Reageren
    Mounir

    Ik heb dit probleem sinds 2004 ik heb scopien gehad niets uit gekomen, ik wil meedoen maar wordt overal uitgelachen heb nauwelijks nog een sociale leven. Ik laat veel winden probeer nu iberogast tegen de winden maar helpt niet tegen het blijven vegen. Ik ben ten einde raad.

    Reageren
    mounir

    Ik ben trouwens ook vaak moe. Als er iemand op deze aardbol is die mijn klachten kan doen verminderen zodat ik ook een sociaal leven krijg.

    Reageren
    Mpp

    Ik heb precies hetzelfde.
    Na het poepen kan ik 100x vegeb mqar word niet helemaal schoon.
    Ik loop hier nu al zo’n 2 jaar tegen aan en schaam mij kapot omdat dit ook invloed heeft op mijn sex leven.

    Voor het toilet bezoek heb ik hiervoor een tijdelijke oplossing om met vochtige doekjes met mijn vinger naar binnen te brengen en er weer uit te halen. Vaak moet dit een paar keer en de laatste keer nog ff met een normaal droog wc papier navegen en het probleem is even opgelost.

    Als ik dit niet doe dan heb ik in no-time weer viezigheid tussen mijn billen. Ook als ik een paar winden heb gelaten dan kan ik daarna weer gaan vegen. Ik weet verder ook niet hoe het komt maar vroeger had ik hier nooit last van, toen hoefde ik amper mijn kont af te vegen.

    Ik hoop dat mijn tijdelijke oplossing met vochtige doekjes inbrengen helpt voor de helft/rest van de dag!

    Reageren
    cdf

    als ik naar de wc ben geweest moet ik ook wel 50 keer afvegen en dan is het schoon denk ik maar als ik een scheet heb gelaten is mn bilnaad weer bruin weer afvegen waarom heb ik dit ? vroeger nooit gehad schaam me soms kapot

    Reageren
    Suraja

    Ik heb last van de geur na het poepen. Elke keer als veeg ik mijn anus goed schoon, maar de geur gaat niet weg. Ik heb geprobeerd met een nate doekje. Maar het is ook niet gelukt.
    Kan iemand mij iets adviezen? Hoe kan ik de geur weg doen.

    Reageren
    Geerk

    Ik los dit meestal op door vooraf mijn anus in te smeren met vaseline. Dit stoot vet af en zo hecht de poep zich niet aan mijn billen.

    Reageren
    Irritante feitjes

    Hebben jullie misschien ooit een aambei gehad?
    Als die later uitzakt, dan blijft het einde van de darm open staan en loopt er ongemerkt ontlasting uit.
    Ik heb vroeger hersenbloedingen gehad. Hierdoor werd poepen bijna onmogelijk. Door het vele persen ontstond er een aambei. Deze ging op latere leeftijd uitzakken, en daardoor moest ik ook oneindig vegen, of een uur later nog een keer de boel afvegen.

    Reageren
Reageer op: anus niet schoon
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Waarom je niet kunt poepen
5 min leestijd

Waarom je niet kunt poepen

3 min leestijd

Welke kleur heeft jouw ontlasting?

2 min leestijd

Afvallen door schoonmaken?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.