Galblaas - Medische Forum - Dokter.nl

Galblaas

  • #1

    Goedenavond, ik loop nu als bijna 3 jaar met klachten na mijn galblaasverwijdering en weet niet meer waar ik het moet zoeken.
    Ik heb vaak last van de rechter zij op de hoogte van de onderste rib deze is vaak ook gevoelig bij aanraking.
    Ook heb ik last met ontlasting vaak diarree of juist hele vettige ontlasting ook komen er vaak sterk ruikende onaangename gassen vrij.
    Medicatie colesteramine heb ik al geprobeerd maar hielp nauwelijks.
    Ik kickboks veel en wil ook graag wedstrijd vechten maar dit belemmert mij echt.
    Iemand ervaring er mee wil hier heel graag van af aangezien je wel kunt bedenken dat een gevoelige plek aan je zij en diarree een slechte combinatie is met kickboksen.

    Ook heb ik na de operatie niet goed mijn rust genomen ik was pas 18 en kende mijn grenzen niet goed tijden een potje voetvolley na 4 weken kreeg is een hevige pijnscheut erdoorheen.

    Reageer
Reageer op: Galblaas
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif