- Jip6 januari 2023 om 19:25
Hallo, ik heb maanden last van dunne omtlasting dat vaak heel plat, soms bij mijn normale ontlasting lekt er dunne ontlasting. Ik heb bij huisarts bloedonderzoek gedaan voor bloedarmoede was allemaal goed.
7 reactiesReagerenJohn (moderator)
6 januari 2023 om 19:35Dunne ontlasting heeft niet veel met bloedarmoede te maken. Ga dus met die klachten naar de huisarts
ReagerenJip6 januari 2023 om 19:46Ik heb al meerdere onderzoeken gedaan onder andere mijn ontlasting. Daaruit heeft mijn huisarts bepaalde onderzoeken laten doen waaronder calprotectine. Dit waarde was extreem laag en dat ik geen ontsteking heb in mijn darmen zei me huisarts. Ik heb wel last van aambeien zou dit invloed kunnen hebben? Ik heb namelijk wel grote ontlasting met daarna plat/dun ontlasting erachteraan. Soms heb ik alleen last van plat/dun ontlasting. Ik heb ook veel last van winderigheid.
ReagerenJohn (moderator)
6 januari 2023 om 19:51Aambeien zou best kunnen en wat je eet en drinkt natuurlijk
ReagerenJip6 januari 2023 om 20:15Oke dus geen reden om naar huisarts te gaan? Omdat mijn bloed en ontlasting uitslagen goed waren
ReagerenJohn (moderator)
6 januari 2023 om 20:23Ik zou eerst eens kijken naar je voedingsgewoonten. Dus wat je eet en drinkt
ReagerenAnoniem6 januari 2023 om 21:58Hoe zit dat nu met calprotectine? Ik heb soms een verhoging en soms weer niet bij bepaalde voedingsstoffen. Dat is dan ook bewezen bij mijn stoelgang? Is dan hier sprake van een ontsteking of niet?
ReagerenJohn (moderator)
6 januari 2023 om 22:00Dat ligt er dan aan hoe hoog de waarde is. Maar dat is dan iets om met de MDL arts te bespreken
Reageren


