- anoniem28 maart 2018 om 19:26
Hoi,
Ik ben een jongen van 26 en na een stressvolle periode last gekregen van buikklachten. Veel winderigheid etc. Nu ben ik net naar de wc geweest en merkte ik dat mijn poep een zowel bruinig als ook gelig was. Het had wel een normale structuur, geen diarree. Ik ben even op internet gaan kijken wat dit zou kunnen zijn en het eerste wat ik zie is of een giardia infectie (ofzoiets) of een alvleesklierkanker of kanker van de galwegen. Zou dit kunnen? Ik ben hier eerlijk gezegd nogal van geschrokken, dit is de eerste keer dat mijn poep deze gelige kleur heeft. Is nogmaals niet helemaal knal geel maar een soort bruin/geel. Ik hoop dat iemand mij meer kan vertellen.
24 reactiesReagerenJohn (moderator)
28 maart 2018 om 19:35Dat is niet meteen een reden tot bezorgdheid hoor. Het kan toch ook gewoon door de stress komen. Even een paar dagen afwachten
Reagerenanoniem28 maart 2018 om 19:49Ok, ik neem trouwens op aanraden van de dokter elke dag psyllium vezels en ik merk sinds die tijd dat mijn poep ook een soort grote slijmerige gummy-bal is. Moet ik met deze geel/bruine slijmerige poep naar de huisarts als dit binnen een paar dagen niet over is?
ReagerenBijlagen:
John (moderator)
28 maart 2018 om 19:53Dan is het niet zo raar dat je ontlasting er zo uitziet… Dus niet druk over maken
Reagerenanoniem28 maart 2018 om 19:58Is deze gele kleur de gele kleur die past bij alvleesklierkanker? Sinds ik dat heb gelezen krijg ik het niet meer uit mijn hoofd en denk ik dat het komt omdat ik alvleesklierkanker heb. Dat slijm kan ik nog wel verklaren door de psyllium alleen die gelige gloed niet… Wat moet ik doen?!
ReagerenJohn (moderator)
28 maart 2018 om 20:05Dat is ook van de psyllium ! daarom schreef ik net dat het niet zo raar is dat je ontlasting er dan zo uitziet. Als je zo snel bang bent, moet je niet op internet naar symptomen gaan googlen
Reagerenanoniem28 maart 2018 om 20:50Ok, klopt het wel dat mijn poep inderdaad geel is? Op internet zie ik telkens allerlei andere kleuren voorbij komen wat geel zou moeten zijn. Zou u eens kunnen kijken?
ReagerenKiki199328 maart 2018 om 20:58Als je je echt zorgen maakt is de huisarts de enige die je kan helpen/doorsturen naar een specialist maar onthoud wel dat volgens internet bijna alles kanker is.
Reagerenanoniem28 maart 2018 om 21:14Dat is het probleem, ik ben de laatste tijd behoorlijk vaak bij de huisarts geweest met allerlei kwaaltjes of dingen waarvan ik dacht dat ik het zou hebben. Ik ben hypochondrisch aangelegd. Mijn huisarts is heel begripvol, gaat er goed mee om en geeft mij het gevoel dat hij mijn klachten ook serieus neemt. Alleen om nou om elke poep en scheet bij mijn huisarts op de stoep te staan gaat zelfs mij wat ver.
Daarom vroeg ik mij af, is dit überhaupt de kleur geel die bedoeld wordt met gele ontlasting.
ReagerenBijlagen:
John (moderator)
28 maart 2018 om 21:28Nee, dat is niet die kleur die daarmee word bedoeld
Reagerenanoniem28 maart 2018 om 21:39Ok, dus deze kleur is gewoon normaal?
ReagerenJohn (moderator)
28 maart 2018 om 21:44Ik heb gekeken en dat is niet geel..
ReagerenJohn (moderator)
28 maart 2018 om 21:44Die lichtere kleur wordt veroorzaakt door de psyllium vezels.
Reagerenanoniem28 maart 2018 om 21:48Ok, bedankt
ReagerenJohn (moderator)
28 maart 2018 om 21:51Ja, als je psyllium gebruikt is dat een normale kleur
Reageren






