- Anoniem6 november 2017 om 16:42
met deze de vraag,
na het slikken van een multisupllementen dus multivitaminepillen krijg ik altijd buikpijn/krampen?
ookal neem ik het in bij ontbijt, na ontbijt, bij maaltijd of er na alles geprobeert maar de dag daarna krijg ik buikpijn enz..?
wat kan het reden zijn dat ik buikpijn door vitaminesuplementen krijg is toch best raar
en wanneer ik ermee stop gaat het buikpijn weer over na 3/4 dagen..
waardoor kan ik buikpijn krijgen door vitaminesuplementen weet iemand een antwoord ?
9 reactiesReagerenJohn (moderator)
6 november 2017 om 16:59Er zitten waarschijnlijk toch stoffen in die je niet verdraagt.
ReagerenAnoniem6 november 2017 om 17:08Zijn dat bijvoorbeeld stoffen die in het suplement zitten of vitaminen/mineralen die ik niet verdraag?
Voor vitamine/mineralen kan je geen allergie hebben neem ik aan, dus dan is het wel stoffen die in het suplement zitten denk ik..?
ReagerenJohn (moderator)
6 november 2017 om 17:11Ik denk dat het een van de vulstoffen is. Maar ook een vitamine kan dat veroorzaken
ReagerenAnoniem6 november 2017 om 18:43weetje misschien ook hoe ik kan achterhalen voor welke vitamine en/of vulstof ik allergie kan hebben, kan dat met een bepaald onderzoek bijvoorbeeld?
ReagerenJohn (moderator)
6 november 2017 om 19:02Dat is lastig.  Zit er magnesium in het supplement?
ReagerenAnoniem6 november 2017 om 19:09Jaa een multivitamine, er zit idd ook magnesium in.
ReagerenJohn (moderator)
6 november 2017 om 19:16Probeer er dan eens een zonder magnesium.
ReagerenAnoniem6 november 2017 om 19:20Een multivitamine zonder magnesium vinden is wel heel moeilijk denk ik.
wat is het reden om zonder magnesium te proberen ?
ReagerenJohn (moderator)
6 november 2017 om 19:26Omdat magnesium darmkrampen kan veroorzaken.
Reageren



