- Raffaella15 maart 2017 om 15:22
Al maanden loop ik met buikklachten wat 24/7 aanwezig is in mijn bovenbuik en neigt naar links van zeurend,stekend,brandend naar aanvallen van verkramping ook in mijn rug kan een uur duren. Ik heb 2 maagonderzoeken gehad 2 echo’s verschillende keren bloed en urine laten onderzoeken daar kwam niks uit. Vandaag de diagnose prikkelbare darm syndroom. Waar ik het dus echt niet bij laat zitten. Want er klopt iets niet. Wie heeft ervaring?
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
15 maart 2017 om 16:09Wat je nog zou kunnen vragen is een darmonderzoek (coloscopie) . Als daar verder ook niets uitkomt, dan zal het toch PDS zijn.
ReagerenCatootje18 maart 2017 om 09:33Bij pds – als het dat is – is de juiste voeding natuurlijk belangrijk. Er kunnen ook tekorten spelen, zoals vitamine D, vitamine B, magnesium en andere. Er kan ook een serotoninetekort spelen. Dat is bij te sturen met de juiste voeding, diverse vitaminen, mineralen, vetzuren en aminozuren. De juiste ademhaling is ook belangrijk voor je darmen omdat alles met elkaar in verbinding staat.
ReagerenJ16 oktober 2026 om 21:04Hoi,
Vraagje; het is lang geleden dat je dit geplaatst hebt, maar het trok mij aandacht omdat ik min of meer nu in dezelfde situatie zit. Mocht je dit nog lezen; hoor graag hoe het nu met je gaat en wat er in tussentijd gebeurd/gedaan is:)
Reageren


