- Anoniem8 mei 2015 om 11:37
Hallo,
Mijn dochter wordt volgende maand 4 jaar.
Er zijn geen afwijkingen aan haar buik oid (vorige week nog doktersonderzoek gehad).
Nu heeft ze voor de 2e keer in een maand tijd (2 weken er tussen) plotseling opzettende buikpijn en geeft aan te moeten overgeven.
Vorige keer heeft ze 3x overgegeven die dag en na een goede nachtrust was er niks meer aan de hand.
Daarvoor heeft ze dit ook al regelmatig gehad (zeker eens per maand misselijk met of zonder overgeven of diarree).
Daarnaast valt ons op dat ze steeds vaker aangeeft moe te zijn. Als ze een rondje fietst of rent wil ze even zitten omdat ze moe is en zelf een paar minuten lopen kost haar moeite.Ze heeft een normaal gewicht en lengte, lange slanke dame.
Ze eet erg gezond en snoept niet graag en ze ontwikkeld zich goed en is ver vooruit leeftijdsgenootjes.
Wel heeft ze als baby koemelkallergie gehad en later lactose intolerantie gediagnosticeerd gekregen. Hier is ze overheen gegroeid, maar haar darmen waren destijds zo aangetast dat ik me afvraag of dit iets te maken kan hebben met de klachten van nu? Er is me wel verteld dat haar weerstand een jaar lang slecht kan zijn daar het darmslijmvlies had losgelaten of iets in die trant. Maar dat is inmiddels bijna 3 jaar geleden en telkens een dagje misselijkbeid lijkt me niks met de weerstand te maken te hebben.Ik maak sowieso een afspraak met de huisarts, maar ik neem graag adviezen en ervaringen mee naar de afspraak.
alvast bedankt voor het reageren!1 reactieReagerenJohn (moderator)
8 mei 2015 om 12:37Ik enk dat er sowieso even bloedonderzoek gedaan moet worden om te kijken of er geen virusinfectie is. Daarnaast zou ik een afspraak maken met de kinderarts.
Reageren


