Zoeken Vraag het forum

kind van bijna 6 met koorts en erge hoofdpijn

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Hen78

    Hallo,

    Onze dochter van bijna 6 werd afgelopen vrijdagnacht wakker met koorts en erge hoofdpijn. Deze was zo erg dat ze ervan moest huilen. De volgende ochtend bleek dit weer weg te zijn waarop ik de huisartsenpost belde. Deze vond dat ik het wel in de gaten moest houden en als ze erg ziek zou worden moest ik weer contact opnemen. Dezelfde ochtend kroop toch de temperatuur weer omhoog en kwam de hoofdpijn ook weer opzetten. Weer een paracetamol gegeven en het ging weer een tijdje aardig. ’s Middags heeft ze lekker gespeeld na een dutje maar toen ze ’s avonds weer op bed lag begon ze weer te huilen van de hoofdpijn. Het is steeds boven haar ogen. Heb toen weer gebeld naar de huisartsenpost en kreeg een dokter aan de lijn die het had over een virale infectie. Moest het maar beetje onderdrukken met paracetamol.Hij vond het geen reden om langs te komen omdat ze verder geen klachten had. Vandaag begon ook weer goed en ze zei dat ze nergens last van had. Toch begon het vanmiddag weer en net toen ze naar bed ging klaagde ze er weer over. Dat doet ze zelfs half slapend… Ze heeft dus echt alleen hoofdpijn en wat verhoging (tegen de 38 graden). Toch ga ik morgen mijn huisarts bellen voor een afspraak want ik maak me toch zorgen om zoveel hoofdpijn. Het is niet de eerste keer dat ze erover klaagt maar het is wel de eerste keer dat ze er koorts bij heeft. Wel heeft mijn man altijd last van migraine gehad, ook als kind al. Misschien is het een erfelijk dingetje maar die koorts… Kan iemand me hier alvast een zinnig antwoord op geven????

    14 reacties
    Reageren
    Diane

    Hoi,
    Ik zag toevallig jouw vraag. Onze dochter van 6 heeft dezelfde symptomen. Hoe is het verlopen met jouw kind?

    Reageren
    w

    Hier een zoon van 6 met dezelfde symptomen..

    eerste keer leidde het tot een opname en bleek het een bacteriële infectie te zijn, maar ze weten niet waar.

    Geeft ze ook over? dat deed mijn zoon wel.

    Reageren
    Cynthia

    Ik weet dat dit berichten zijn van lang geleden maar mijn dochter van 6 heeft precies het zelfde. Wat is er uit eindelijk bij jullie uit gekomen ?

    Reageren
    Sam

    Mijn zoon van 6 heeft het zelfde.
    Ik krijg te horen het heerst hij heeft gewoon een griep virus maar hij heeft met paracetamol nog 39.5 koorts

    Wat is er bij jullie uitgekomen?

    Reageren
    Frank

    Onze dochter van net 6 heeft hoofdpijn boven ogen. Ze heeft ook 42.2 koorts.
    We houden haar scherp in de gaten…

    Reageren
    Frank

    Sorry, moet dus 40.2 zijn

    Reageren
    John (moderator)

    Het kan een bijholte ontsteking zijn. Ga hiermee wel naar de huisarts, en zeker met die hoge koorts.

    Reageren
    Gabrielle

    hoi! Ik hier dezelfde klachten maar dan een zoontje van 4 jaar. Waarom staat er bij niemand hoe het is afgelopen? Of kan ik dat zien?

    Reageren
    cher

    hoi allemaal hier het zelfde geval met mn zoontje van bijna 5.. hoofdpijn en koorts… wat kan dit zijn?

    Reageren
    Pamela

    Hoi. Mijn zoontje van 4 heeft dezelfde symptomen. Hoofdpijn en hoge koorts. Heb jij al enig idee wat het kan zijn?

    Reageren
    Pamela

    Met paracetamol daalt wel de koorts maar hij is een klein beetje neusverkouden. Geen keelpijn. Alleen hoge koorts en hoofdpijn.

    Ben jij al naar de dokter geweest cher?

    Reageren
    Anaid

    Hier dochter (5jr8mnd) plotseling klagen over hoofdpijn en ook plotseling koorts (38,5)

    Wat is er bij jullie uit gekomen ?

    Reageren
    Mams

    mijn zoontje van 7 heeft al sind 7 januari  hoge koorts boven de 40 graden met hee l erg hoofdpijn .  De koorts heeft die  paar dagen  en dan is koorts vrij  weer .

    Al paar keer naar de huisartsenpost en eigenhuisarts geweest

    Maar deze vinden hem niet ziek genoeg dat ze hem doorsturen  naar de kinderarts.  Ik ben te bezorgd  volgens de arts   is nergens voor nodig. Nu heeft die amoxicilline gekregen maar de koorts en de hoofdpijn klachten blijven .

     

    Ik ben gewoon hopeloos . Ze sture me telkens weg maar zelfs de juf maakt zich zorgen omdat ze  mij zoontje  zo niet kent . Het is een door zetter .

     

    Wie heeft hier ervaring mee   a u b tips zijn welkom

    Reageren
    John (moderator)

    Ga naar de huisarts en vraag een verwijzing voor de kinderarts. laat je niet afschepen !!!~ je mag rustig eens wat “gas” geven bij die huisarts

    Reageren
Reageer op: kind van bijna 6 met koorts en erge hoofdpijn
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.