- Anoniem3 oktober 2016 om 10:41
Ik ben al ruim 3 weken aannhet hoesten, hoewel het hoesten zelf al flink is verminderd, heb ik sinds kort dat als ik moet hoesten ik soms het gevoel heb dat mijn keel dicht klapt en ik daardoor voor een paar tellen geen of moeilijk adem kan halen. Ook heb ik een droge/ ruwe tong met witte waas erop en is mijn tong hobbelig aan de randen. Meestal helpt het wel om met mijn handen in de lucht te staan zodat ik weer lucht krijg. Het voelt daarna voor een poosje en beetje pijnlijk aam rondom mijn keel en voorkant hals.
Ik vertrouw het niet omdat ik dit nooit eerder heb gehad, ik ben niet bekend met astma. Mijn huisarts zegt dat het geen kwaad kan, meer paniekaanval is.
Maar de paniek is pas als ik benauwd ben niet ervoor.2 reactiesReagerenJohn (moderator)
3 oktober 2016 om 16:20Alsde klachten aanhouden, ga dan weer terug naar de huisarts
ReagerenAnoniem7 oktober 2016 om 06:16Na bezoek huisarts blijkt het tijdelijke spasme van spieren in strottenhoofd te zijn, codeine gekregen. Als het hoesten stopt gaat dit ook over (hoop ik)
Reageren



