- Anoniem24 april 2016 om 19:26
Hallo,
Ik heb sinds een week een aanzienlijk verlies van mijn gehoor nadat ik verkouden was en keel en oorpijn kreeg. Volgens mijn arts zat de buis van Eustachius dicht ( een oor) en dat zal ook wel kloppen. ondertussen is die weer los maar aan beide oren heb ik een zelfde verlies ik hoor gewoon minder en met het luisteren naar muziek op de speakers zwabbert het geluid heen en weer. Ik ben bang dat dit blijvend is. Wie weet wat er aan de hand kan zijn en of het wel vaker voorkomt dat de oren tijdelijk minder horen? O ja de keelpijn is sinds vandaag pas minder en ook had ik opgezette lymfeklieren in de hals.
12 reactiesReagerenJohn (moderator)
24 april 2016 om 19:50Ik denk dat het toch alles te maken heeft met de keelontsteking. Je zult het nog even de tijd moeten geven
ReagerenAnoniem24 april 2016 om 20:07Dank je wel voor de reactie, mijn dokter zegt het zelfde maar ja ongeduldig en toch ook wel een beetje ongerust , ik kan ook al niet ruiken na een oeratie dus als doof worden er ook nog bij komt. vandaar
ReagerenJohn (moderator)
24 april 2016 om 20:36Gewoon even rustig afwachten. Het heeft echt even tijd nodig
ReagerenAnoniem25 april 2016 om 21:12Ondertussen is de keelpijn wat minder droge hoest is er nog steeds vooral s’nachts. Gehoor is nog niet echt beter mis nog steeds een aantal db’s aan beide kanten is het gehoor gelijk maar minder dan voorheen.
ReagerenJohn (moderator)
25 april 2016 om 21:27Je bent ook pas een dag verder……..je zult toch echt nog even geduld moeten hebben
ReagerenAnoniem26 april 2016 om 20:40Bedankt Tandor, ik heb vanavond een oor test gedaan ik haal met beide oren ongeveer 10 khz (toon) dat was altijd met mijn goede rechteroor ongeveer 14 15 khz, links iets minder daar heb ik ook last van tinnitus. Ik hoop toch dat ik weer in de buurt van de 14 khz kom ik mis de hoge tonen en luister graag muziek.
Reageren
Leeftijd is 54John (moderator)
26 april 2016 om 20:42Als door de verkoudheid de buis van Eustachius verstopt is, kan dat wel even langer duren dan dat de verkoudheid en keelpijn weg zijn.
ReagerenAnoniem26 april 2016 om 20:55Anoniem12 mei 2016 om 22:57We zijn een tijdje verder.
Mijn gehoor is langzaam weer terug gekomen. Ik zit ongeveer op 11000 kHz wat ik
kan horen dat is normaal voor mijn leeftijd van 54 jaar.
Ik heb wel het idee dat mijn rechteroor wat altijd beter was nog wat beter kan worden. De droge hoest is er nog steeds maar daar klagen veel mensen over de laatste tijd.
Mijn longen waren schoon.Nogmaals dank voor de reacties
ReagerenAnoniem13 mei 2016 om 22:40We zijn een tijdje verder.
Mijn gehoor is langzaam weer terug gekomen. Ik zit ongeveer op 11000 kHz wat ik
kan horen dat is normaal voor mijn leeftijd van 54 jaar.
Ik heb wel het idee dat mijn rechteroor wat altijd beter was nog wat beter kan worden. De droge hoest er rochel (niet roker) is er nog steeds maar daar klagen veel mensen over de laatste tijd.
Mijn longen waren schoon volgens de huisarts.Nogmaals dank voor de reacties
ReagerenJohn (moderator)
13 mei 2016 om 22:51Nog maar even geduld. Het hoesten is inderdaad bij meer mensen een probleem, maar ook dat gaat weer over.
ReagerenAnoniem28 mei 2016 om 22:43Tja het gehoor is terug maar de droge hoest is er nog steeds. Vooral als ik krom sta of in bed lig piep ik gewoon wat ik normaal niet doe bij het ademhalen.
Reageren
Er komt geen slijm, toch voel ik iets van pijn op de borst en een gevoel van dat er wel slijm zit, het rochelt dus.
Moeilijk te omschrijven ik denk dat ik maandag toch maar een afspraak maak met de huisarts.


