Zoeken Vraag het forum

heb jullie hulp echt nodig verschrikkelijke keelpijn

  • lilie

    hoi,

    ik heb al ongeveer 4 weken last van me keel geen gezwollenn lymfen ofso. het begon in de linkerkant van mijn nek voelde ik een aanhoudende pijn. toen kreeg ik een een stijve nek erbij. dat werd minder verplaatste het na mijn ademsappel als vrouwen het hebben?:)en nu heb ik last met slikken is mijn keel heel droog. de dokter had gekeken en kon zij dat het vanzelf wegging dat alles er goed uitzag. heeft iemand een idee?

    9 reacties
    Reageren
    Djoeke

    Ja, als de dokter gekeken heeft, dan valt het mee en gaat het dus vanzelf weg. En als het niet vanzelf weggaat, dan ga je het beste even terug naar de huisarts.

    Reageren
    XFell

    Normaal bij keelpijn, duurt dit vaak wel een weekje. Althans, bij mij dan. (En ik denk ook bij de meeste mensen met last van hun keel, en verkoudheid). Maar jij hebt al 4 weken last!! Is het niet gewoon een keelontsteking?? En heb jij nog steeds je amandelen of zijn die er al uitgehaald toen je klein was. Wel zal ik elke keer terug gaan naar de dokter, en blijven bellen. Ze moeten je dan uiteindelijk wel doorverwijzen, naar een (Kno) Arts.

    Hoe gaat het nu met je??

    Gr. XFell

    Reageren
    Anoniem

    [i]Keelpijn verdwijnt meestal binnen zeven dagen. Neem contact op als de klachten langer duren of sterk verergeren. Heeft u meer dan vijf keer per jaar een ernstige keelontsteking (veel pijn, veel zwelling, erg ziek) of meer dan driemaal per jaar in de afgelopen twee jaar, dan kan een amandeloperatie (tonsillectomie) soms verbetering geven.[/i]

    Bron: http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenbrieven/NHGPatientenbrief/PBR6a.htm

    Reageren
    Peters

    Ga terug naar de huisarts als de klachten sterk verergeren of als de klachten langer dan 1 week aanhouden.

    Reageren
    lilie

    Ik heb mijn amandelen nog. Ik werd vanochtend ook weer wakker met aan de linkerkant steken, en weer een stijve nek. Het maakt me zo boos dat de dokter je gewoon niet serieus neemt. Hij zegt ja, er is niks opgezwollen en er is niks te zien dus er is niks!

    Reageren
    Ridder

    Jouw klachten zijn dus toegenomen. Dan ga je toch gewoon even terug naar de huisarts. Waarom zou je hier boos over worden, dat lijkt me helemaal niet nodig. Klaarblijkelijk was er bij een vorig onderzoek niets opvallends te zien, en nu dus wel. Huisartsen zijn ook maar gewone mensen…

    Reageren
    XFell

    Ik begrijp je wel, hier kan je flink gefrustreerd om raken…
    Maar dat je je amandelen nog hebt maakt het wel weer wat duidelijker hoor.
    Veel mensen die hun amandelen nog hebben, hebben vaak veel vaker of meer last van keelontstekingen en er ook langer last van!!

    Gewoon bellen en weer langs gaan, en dat je echt doorverwezen wilt worden, desnoods bel je zelf een (Kno) arts op van een Ziekenhuis bij jou in de buurt.

    Dokters sturen je zowiezo nooit echt snel door hoor, is meer een geld kwestie denk ik. Of dat er anders teveel mensen die voor de 1ste keer met iets komen bij de dokter dan zouden worden doorgestuurd.

    Ik hoop dat je wel hier iets mee kan, het is even vervelend na de operatie, omdat je dan wel weer keelpijn hebt, maar gewoon lekker veel waterijsjes eten, en daarna ben je er zowat vanaf.

    Minder vaak keelpijn en zo lang

    Fijne avond nog!!

    Gr. XFell

    Reageren
    lilie

    ja ik ga morgen bellen voor een afspraak de huisarts is op vakantie dus er is vervaning hoop dat hij mij wel wilt doorverwijzen. en ik heb nu geen idee wat het is. ik werd wakker met scheuten pijn linkerkant van mijn keel en pijn in de sleutel been. en nu heb ik net wat lager uitslag gekregen nou ja heel rood en het is super dik geworden. het stukje tussen mijn borsten en sleutelbeen. iemand eenig idee? het doet gewoon pijn als ik het aanraak.

    sorry ik klink vast als de grootste zeur!

    Reageren
    XFell

    Ik denk omdat je al zo lang last heb van je keel, dat je spieren nu ook erg gespannen zijn. En geloof mij, spieren en ribben kunnen heel erg pijn gaan doen!! (Heb het namelijk op dit moment ook, al 4 weken last waarvan de laatste 2 weken het ergst, ik denk zelf een kneusing aan de ribben, alleen zegt de fysio van niet) Uitslag wijst echt uit op irritatie. Je kan ook de nachtdokter bellen, en er dadelijk nog heen gaan, als jij je er niet goed bij voelt!! Ik zal het gewoon gaan doen, de dokter krijgt dit namelijk dan ook te horen dat je bent langs geweest bij de nacht dokter. Kijk maar wat je doet, maar als jij je er echt niet goed bij voelt, en je wordt steeds beroerder, dan had ik het wel geweten hoor, Laat je het ff weten??
    Gr. XFell

    Reageren
Reageer op: heb jullie hulp echt nodig verschrikkelijke keelpijn
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Voorhoofdsholteontsteking; wat kun je zelf doen?
5 min leestijd

Voorhoofdsholteontsteking; wat kun je zelf doen?

Keelpijn: wat kun je zelf doen?
3 min leestijd

Keelpijn: wat kun je zelf doen?

3 min leestijd

Keelontsteking; wat helpt dan het best?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.