Zoeken Vraag het forum

Pijnlijke oor

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • K.Purmerend

    Goedendag,
    ik ben al een paar dagen flink verkouden.
    Net was ik aan het gapen en kreeg ik plots een heel pijnlijke steek in mn oor.Ook lijkt het of mn oor dicht zit komt dit door de verkoudheid want het was pas op de climax van het gapen.

    2 reacties
    Reageren
    Fay

    Ja, dat komt waarschijnlijk door de verkoudheid. Het virus dat de verkoudheid veroorzaakt heeft, heeft ook invloed op de buis van Eustachius die de binnenzijde van het oor belucht. Deze buis kan dicht gaan zitten als de wand teveel zwelt waardoor en druk op het oor komt te staan. Tijdens het gapen kan deze buis even open gaan en dat kan flink pijnlijk zijn als gevolg van de ontstane drukverschillen. In principe is dit verder onschuldig.

    Reageren
    Anoniem
Reageer op: Pijnlijke oor

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

2 min leestijd

Nieuwe website Dokter.nl komt eraan (week 24)

4 min leestijd

Eczeem en hooikoorts: waarom ze zo vaak hand in hand gaan

4 min leestijd

Hooikoorts en immunotherapie: wanneer is het een optie?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.