- Wim1 september 2024 om 18:32
Hoi,
Vraag of mensen die herkennen en of het kwaad kan (zorgen maken) of heel normaal is. Ik heb namelijk al langere tijd dat ik eten (soms klein / soms groot) niet goed / in 1 keer doorgeslikt krijg. Soms moet ik 1 of 2 keer extra slikken. Overigens is dit niet altijd: gebeurt soms 1 keer per maaltijd, soms gaat slikken (en ook zelfde soort grote) gewoon prima en soms gebeurt het paar keer wanneer ik iets eet. Kan bijvoorbeeld ook zijn als ik een snoepje eet.
Daarbij ook soms last van wat branderig gevoel / slijm in de keel.
Herkent iemand deze klachten of is dit gewoon standaard/ niet gek?
Vriendelijke groet,
Wim
7 reactiesReagerenJohn (moderator)
1 september 2024 om 18:55Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. Normaal zou ik het niet willen noemen. Gas ermee naar de huisarts
ReagerenWim1 september 2024 om 19:25Goedemiddag,
Oke, oké je zou eigenlijk al je Eten in een keer moeten door slikken of
Kan het wel eens voorkomen? Het baart mij nu nog meer zorgen.Zijn er mensen die het misschien herkennen?
Gr Wim
ReagerenJohn (moderator)
1 september 2024 om 19:43Als ik eet, dan zijn mijn happen zo groot dat ik ze in een keer kan doorslikken
ReagerenWim1 september 2024 om 19:48Ja ik kan ook gewoon mijn eten over het algemeen goed doorslikken. Maar soms moet moet ik een keer extra slikken voor dat het weg is.
Overigens met drinken heb ik nergens last van. Vandaar even de vraag omfat ik wat angstig ben en gelijk aan het ergste denk (slokdarm kanker of keelkanker. Ook in combinatie met de slijm bijvoorbeeld.
ReagerenHarry1 september 2024 om 19:59Ik herken deze klachten wel.
Ook met veel slijm in de keel. Is het mogelijk dat door stress komt?
ReagerenJohn (moderator)
1 september 2024 om 20:22Stress kan dat zeker ook veroorzaken
ReagerenJohn (moderator)
1 september 2024 om 20:23@ Wim ga ermee naar de huisarts als je er ongerust over bent
Reageren
Met keelkanker e.d. zal dat zeker niets te maken hebben




