- Kluun1 februari 2024 om 18:32
Heb nu 2 weken koorts en post natale drip = voor het eerst ook witte amandelstenen achter mijn keel.
Ooit zal ik niet meer ziek zijn hoop ik, maar wat doe ik met die amandelstenen? Huisarts of verdwijnen ze vanzelf?
O, ja heb ook aambeien van al het hoesten. Maar die trekken wel zelf weg. Desondanks ben echt klaar met ziek zijn !4 reactiesReagerenJohn (moderator)
1 februari 2024 om 19:42Als je ze er zelf niet uit krijgt, zou je naar de huisarts kunnen gaan.
ReagerenKluun1 februari 2024 om 20:06Maar ik moet ze er dus uithalen? Het gaat niet vanzelf een keer weg, als ik drink bijvoorbeeld?
ReagerenJohn (moderator)
1 februari 2024 om 20:32Ze kunnen wellicht vanzelf los komen. Misschien door te gorgelen met zoutwater
ReagerenKluun1 februari 2024 om 20:35Dank voor de reactie. Ik wacht het dan even af, momenteel zit mijn oor verstopt met slijm. Zo vermoeiend dit….
Reageren


