- Niek25 april 2021 om 13:15
Hallo, ik maak me een beetje zorgen (daar sta ik om bekend).
ik heb een klein hard bultje gevoeld in het begin van mijn gehoorgang. Je ziet niet veel (behalve dat ik er aan heb gezeten), maar ik voel hem wel. Als je je vinger in je oor doet, voel je hem zitten . Voor zekerheid naar arts geweest, die dus niets zag en niet gevoeld heeft. Hij zei dat het mogelijk een talgkliertje is en geen kanker. Ik schrok dat hij dat zo zei, want hij zag en voelde hem niet.
kun je verder in je gehoorgang zo’n bultje hebben, zonder dat je dat aan je huid ziet? Dat hij dieper zit? Hij zei ook dat het soms jaren daar kan zitten.4 reactiesReagerenJohn (moderator)
25 april 2021 om 16:15Ja dat kan.
ReagerenJohn (moderator)
25 april 2021 om 16:16en de dokter zal gezegd hebben dat het niets met kanker te maken heeft omdat hij weet dat je hypochonder bent en je daar dan ongerust over gaat maken
ReagerenNiek30 april 2021 om 21:49Bedankt voor het antwoord.
ik had nog wel een vraagje, ik lees op internet dat het na 2 weken meestal wel open moet gaan. Maar het is nog steeds een hard bultje en lijkt vooralsnog niet open te gaan. Kan ik het dan nog aankijken of zal ik volgende week toch weer een afspraak moeten maken. Ben zo bang dat het naar binnen kan slaan, omdat het in het gehoorgang zit.
ReagerenJohn (moderator)
30 april 2021 om 22:17Ga dan volgende week naar de huisarts
Reageren


