Zoeken Vraag het forum

Rare druk in Oor

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Raymond

    Ik had al een paar dagen last van stijve kaken. Gisterenochtend werd ik wakker en moest ik gapen. Ineens voelde ik iets knappen precies onder mijn oor. Dat deed een paar seconden best pijn maar verder dacht ik er niks van.

    In de loop van de dag kreeg ik steeds meer spanning op mijn kaak en lijkt alles een beetje dof te klinken. Ook heb ik de hele tijd het gevoel alsog de druk in mijn oor niet goed is (net alsof je in het vliegtuig zit) maar het raarste is dit: als ik mijn kaken beweeg hoor ik lucht ontsnappen uit mijn oor. Het klinkt echt letterlijk alsof je lucht uit een ventieltje laat komen. Als ik mijn neus dicht knijp en druk opbouw door te blazen voel ik de druk als het ware wegzakken aan de linkerkant.

    Heb net de huisarts gebeld maar die heeft alleen nog spoedplaatsen over dus ik heb pas maandag een afspraak. Iemand hier enig idee wat dit kan zijn? Ik heb werkelijk geen idee, en de huisartsassistent aan de telefoon ook niet…..

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen. Het zou door vastzittend oorsmeer veroorzaakt kunnen worden of door een beginnende oorontsteking

    Reageren
Reageer op: Rare druk in Oor
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.