- Anoniem8 maart 2017 om 07:40
Hey
Al zolang ik me kan herinneren heb ik last van tinnitus, gelukkig een lichte vorm die ik enkel hoor als ik in bed lig, dus als het stil is.
Sinds enkele dagen heb ik echter last van een extra piep in mijn linkeroor. Het rare is, dat die er niet is als ik wakker wordt, maar begint wel na een paar minuten, deze hoor ik ook enkel als het stil is.
De eerste dag had ik ook wat pijn aan dat oor, dus ik dacht een ontsteking ofzo. Maar de pijn is weg, maar de piep is er nog.
Ik maak vandaag een afspraak bij de dokter, maar zou toch al aan jullie willen vragen wat het zou kunnen zijn.
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
8 maart 2017 om 10:42Het zou toch een lichte ontsteking kunnen zijn.
ReagerenAnoniem8 maart 2017 om 19:07Nee, trommelvlies staat niet bol, maar eerder hol. Probleem zit hem dus ofwel door de onderdruk of toch in mijn middenoor.
Heeft iets voorgeschreven dat misschien kan helpen, anders ermee leren leven zei hem… Vind het toch raar omdat het af en toe pijn doet en het zo plots is opgekomen.
ReagerenAnoniem9 maart 2017 om 15:01Ben vandaag ziek geworden, met name griep. Kan het zijn dat die oorsuis een voorbode hiervan was? Het is nu al wel vier dagen bezig, maar sindsdien toch al wel een zeer zeer lichte verkoudheid gehad.
Ik ben redenen aan het zoeken in de hoop dat het toch nog overgaat, want hier wil ik niet mee blijven zitten…
ReagerenJohn (moderator)
9 maart 2017 om 16:41Dat zou heel goed kunnen. Â Goed uitzieken!
Reageren



