Zoeken Vraag het forum

Efudix

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    6 weken Efudix gebruikt op recept van dermataloog. Mijn vraag is nu, wat kan ik gebruiken als bescherming voor mijn gezicht. Het zit nog vol met rode plekken en korsten op mijn neus. Over 2 weken weer bezoek aan dermataloog

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Dat is een vraag die je beter aan de dermatoloog kunt stellen. Die kent je aandoening en je dossier en kan dat beter beoordelen.

    Reageren
Reageer op: Efudix
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.