Zoeken Vraag het forum

Bultje

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • answerme

    Hallo, ik ben een jongen van 15 en heb een bultje in mijn oksel. het zit ongeveer 3cm diep en is langwerpig.
    ik vraag me af wat dit is, op internet staat het wel veel maar bij mij zit het vast en bij andere kan je het bewegen. zouden jullie hier misschien op kunnen antwoorden want ik maak me wel een beetje zorgen
    groet.

    1 reactie
    Reageren
    Frans

    Een langwerpige bult onder de oksel is waarschijnlijk een lymfeklier. Alleen een dokter die de oksel ook kan onderzoeken kan dit bevestigen.

    Reageren
Reageer op: Bultje
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.