Zoeken Vraag het forum

Hard bolletje onder de huid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Victor

    Hallo, ik ben een jongen van 15 jaar oud. Ik heb nu al een paar maanden een hard bolletje achter in mijn nek zitten, qua hoogte ongeveer de onderkant van waar je oren zitten en qua plaats iets van 4/5 cm links van mijn rechter oor. Het bolletje is hard en onderhuids en je kan het bewegen. Ik heb het gevoel dat het de afgelopen maanden niet is gegroeit en verder heb ik ook geen klachten op welke manier dan ook, alleen dus dit bolletje. Moet ik me zorgen maken? Veel dank avast

    9 reacties
    Reageren
    Victor

    Als je ligt en je houdt je hoofd omhoog, dan voel je twee grote spieren. Het bolletje zit rechts tegen de spier aan zo ongeveer, maar hij zit er niet aanvast.

    Reageren
    John (moderator)

    Het zou een lymfekliertje kunnen zijn. Dat is een onschuldig verschijnsel. Je moet er alleen wel vanaf blijven. Anders kan ze geïrriteerd raken

    Reageren
    John (moderator)

    Zou kunnen

    Reageren
    Sarr

    Kijk die topic met knobbel die ik ervaar als 18 jarige met stres en angst heb je dat ook? veel angst en stres er zijn kf 3 mensen die dat ook ervaren en ook alleen die rechterkant

    Reageren
    Victor

    Ja nou ik heb vaak nogal snel het idee dat iets misschien niet helemaal goed is en misschien gevaarlijk kan zijn, wat dan vervolgens maanden lang door mijn hoofd heen blijft gaan wat best veel stress kan opleveren.

    Reageren
    John (moderator)

    Dan is dat iets dat je met je huisarts moet bespreken. Die kan je dan doorverwijzen naar een psycholoog zodat je van die angsten af komt

    Reageren
    Victor

    Oke enorm bedankt voor de reacties. Maar over dat knobbeltje hoef ik me dus niet veel zorgen te maken?

    Reageren
    John (moderator)

    Nee hoor

    Reageren
    Victor

    Oke heel erg bedankt

     

    Reageren
Reageer op: Hard bolletje onder de huid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.