Zoeken Vraag het forum

moedervlek die gegroeid is

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Lin

    Dag,
    ik kwam erachter dat een moedervlek van mijzelf best wel gegroeid is in 1,5 jaar, wat ik gek vind. Maar ik ben de ABCDE-regel langs gegaan, hij is symmetrisch, scherp begrensd, geen gekke kleur en ook is hij niet erg groot. Enige wat me dus stoort is dat hij is gaan groeien en daar maak ik mij een beetje zorgen om.

    Ik ben trouwens 19 jaar (bijna 20) en ik weet wel dat op mijn leeftijd een naevus eventueel nog zou kunnen groeien. Wat denken jullie?? ff laten checken of mooi laten voor hoe het is?

    Ik studeer toevallig huidtherapie dus ik zou hem eventueel ook naar mijn docent kunnen opsturen haha

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    aangezien de moedervlek je toch al 2 jaar bezig houdt: Ga gewoon even naar de huisarts en laat ernaar kijken

    Reageren
Reageer op: moedervlek die gegroeid is
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.