- Mana4 januari 2024 om 16:08
Beste allemaal,
Ik heb al 1.5 jaar zeurende onderbuik pijn wat uitstraalt naar m’n onderrug. Soms lijkt t vanuit m’n blaas te komen maar dat is helemaal onderzocht.
Een half jaar later hoorde ik dat ik pap 3A2 had dus ik vroeg of mijn klachten ook daardoor kunnen komen, en er wordt steeds nee gezegd. Toch lees ik hier veel verhalen van vrouwen met dezelfde klachten. 2 weken geleden moest ik weer voor een uitstrijkje, ik voelde ook gewoon dat het niet weg was en ja hoor, pap 3B nu. Ik moet nog gebeld worden.
Nu ben ik bang dat het al kanker is door m’n klachten en omdat ik er al zo lang mee loop,(ondertussen wel inwendige echo’s en mri gehad maar die was meer gericht op m’n blaas) zijn er meer vrouwen met dezelfde klachten waarmee ik kan kletsen? Want ik wordt helemaal gek nu..
Grt. Mana2 reactiesReagerenJohn (moderator)
4 januari 2024 om 16:27Ik denk dat het toch verstabdiger is om even op het belletje te wachten over de uitslag van het onderzoek
ReagerenMana5 januari 2024 om 09:17Ja, dat zowieso, maar vroeg mij af of andere vrouwen dezelfde klachten hadden.
Reageren


