Zoeken Vraag het forum

Baarmoederhalskanker

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Marieke

    Hoi

    Ik heb vorig jaar december een uitstrijkje gemaakt met de zelftest deze was goed geen hpv virus gevonden.
    Mijn vraag is zou ik dan nu bijna 1 jaar later toch baarmoederhalskanker kunnen hebben?
    Ik had 2 weken geleden ongesteld moeten worden is niet gebeurd en ben nog steeds niet ongesteld heb wel 1 dag wat bruinige bloedverlies gehad in toilet papier verder niet meer.
    Heb nu al paar dagen een wat stekende pijn in mijn onderbuik en moet vaak plassen heb geen blaasontsteking dit is nagekeken door huiarts.
    Wel heb ik soms wat meer heldere afscheiding aan het toiletpapier zitten met afvegen en dit is dan vaak een kloddertje, heb dit ook vaak voor ik ongesteld moet worden.

    Mijn vraag is zou dit ook baarmoederhalskanker kunnen zijn gezien de klachten en het uitblijven van de menstruatie.

    3 reacties
    Reageren
    Alias

    Het is echt bijzonder onwaarschijnlijk om in 1 jaar vanuit geen afwijkingen (pap 1) en geen hpv naar volledige baarmoederhalskanker te gaan (pap 4 en dan blijkbaar de ergste vorm van hpv).

    Misschien even een nieuw uitsteijkje laten maken, bij de huisarts. Dan kun je kijken of er iets anders is

    Reageren
    Marieke

    Oke en waar moet ik aandenken bij iets anders? een uitstrijkje word toch alleen gemaakt voor onderzoek baarmoederhalskanker?
    Huisarts heeft ook niet gevraagd wanneer ik voor het laatst een uistrijkje heb laten maken.vond dit wel raar.
    Heb inmiddels contact gehad met gynaecoloog en heb daar 19 oktober een afspraak staan zij maakte zich niet gelijk heel veel zorgen over de klachten en het tot nu toe uitblijven van de menstruatie.
    Daarom hoefde de afspraak niet persee eerder of met spoed

    Reageren
    John (moderator)

    Een uitstrijkje is niet allen voor baarmoederhalskanker. Er kunnen ook andere infectie mee worden opgespoord

    Reageren
Reageer op: Baarmoederhalskanker
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Schurft; steeds meer Nederlanders hebben er last van
6 min leestijd

Schurft: symptomen, oorzaak en behandeling

4 min leestijd

Acne bij baby’s: wat kun je doen?

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.