Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Teruglopende haarlijn door hormonen?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,
    De laatse tijd (half jaar) heb ik iets wat me ontzettend dwars zit, namelijk een teruglopende haarlijn. Ik merk dat mijn haar dunner wordt en ik zie inhammen aan de voor/zijkant van mijn hoofd. Ik vroeg mij af waar dit aan kan liggen. Ik doe veel aan fitness (bodybuilding) en dacht daarom dat het misschien zou kunnen komen door:
    -Bepaalde hormonen (hoog testosteronlevel door fitness?)
    -Supplementen (ik neem creatine,whey eiwitten, L-Carnitine en Magnesium)
    Voorderest zou ik niks kunnen bedenken wat ik anders doe dan andere tieners van mij leeftijd (18 jaar). Ook merk ik dat mijn libido een stuk lager is dan voorheen. Eigenlijk kwam dat verschijnsel gelijk met haaruitval. Ik hoop heel erg dat iemand me hier mee kan helpen want ik zit er echt mee. Alvast bedankt!

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Teveel en te intensief sporten kan de oorzaak zijn.
    Ga naar de de huisarts en laat je hormoonspiegels controleren.

    Reageren
Reageer op: Teruglopende haarlijn door hormonen?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.