- Anoniem10 april 2014 om 13:44
Hallo,
Sinds een week heb ik last van jeukende bultjes op mijn armen, hierbij gaat het vooral om mijn onderarmen. Boven armen hebben wel wat buitjes maar jeuken niet zo heel erg. Ik ben nu al zover dat ik mijn armen open krab en het begint nu behoorlijk irritant te werken. heb al verschillende dingen geprobeerd.
– verschillende creme’s (voor misschien een droge huid).
– shirts afwisselend met stof en korte/lange mouw.
– eetpatroon bijgehouden.
hierbij kwamen niet echt bijzondere dingen uit en niet echt een patroon waardoor ik jeuk kan krijgen.Wie weet wat dit kan zijn???
[attachment=1099]Jeuk.jpg[/attachment]6 reactiesReagerenJohn (moderator)
10 april 2014 om 16:20Het lijkt wel of je in de brandnetels hebt gezeten.Lijkt toch op een allergische reactie. Waarvan weet ik ook niet. Ga even langs bij de apotheek voor een jeukverzachtende crème of ga even langs bij de huisarts.
ReagerenAnoniem10 april 2014 om 16:32Hoi tandor,
Het gevoel van de bultjes is idd ook te vergelijken met het gevoel van brandnetels. Alleen ben ik hiermee niet mee in aanraking geweest…Ik heb zojuist menthol poeder gehaald en dat lijkt de jeuk wat te stoppen.
ReagerenJohn (moderator)
10 april 2014 om 17:31Menthol poeder werkt ook ja.
Reageren
Als de klachten aanhouden, ga dan wel even naar de huisarts.Anoniem14 april 2014 om 11:36Hallo,
Vandaag inderdaad even naar de huisarts geweest.
Reageren
De bultjes die ik had zijn galbulten, dit duidt op een allergische reactie.
Huisarts denkt zelf dat het met hooikoorts te maken heeft (wat ik al had).
heb nu andere tabletjes gekregen, neusspray, oogdruppels en creme zodat de wondjes die ik door het krabben gemaakt heb niet zullen ontsteken.
Verder rustig doorgang met de menthol poeder en rustig afwachten!Anoniem24 april 2014 om 09:39Hey,
Reageren
Ik heb ook last van soortgelijke bultjes, alsof ik in de brandnetels heb liggen rollen, bij mij begon het op de borst en is uitgebreid naar de buik, nek en binnenkant van de bovenarmen. Ik had ook al last van hooikoorts. Heb jij er al iets voor gevonden? of hoe gaat het nu met je?Anoniem15 mei 2014 om 12:49Hallo,
Ik heb toen zalf gekregen van de dokter, dat hielp aardig.
ben hier een tijdje geleden mee gestopt en toen kreeg ik hele droge plekken op mijn huid die wat ging schilferen. Ben naar de Bodyshop geweest en heb daar een lekkere body butter gehaald, elke ochtend smeer ik me hier mee in.Verder heb ik aanvullend tabletjes (andere die ik al had) gekregen voor de hooikoorts. Die werkt ook tegen huiduitslag stond in de bijsluiter.
Het gaat nu erg goed, geen jeukende bultjes meer. helaas wel littekens eraan over gehouden?
Hoe is het nu bij jou?
Reageren
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Bultjes en jeuk op mijn armen
- Door Anoniem
- 10 april 2014 om 11:44
Beheerd door
Peter (huisarts)- 6 reactiesReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties