- Kevin19 januari 2010 om 18:26
Hallo, ik had een vraag over gezichtsbeharing.
Aan een kant van mijn gezicht groeit er meer en dikker haar dan aan de andere kant waar het tevens zachter en witter is/lijkt.
Is dit normaal en verandert dit nog? Ik kan nooit eens bakkebaardjes laten staan door dit.
Ik kijk uit naar de antwoorden
3 reactiesReagerenPuck20 januari 2010 om 23:56Nee, dat is niet normaal. Haargroei is normaal gesproken symmetrisch. Heeft u meer last van andere links-rechts verschillen dan alleen de haargroei?
Wat is uw leeftijd? kan het zijn dat de ontwikkeling van het haargroei nog gaande is?
Ik ben benieuwd wat de huisarts hiervan vindt.
ReagerenKevin21 januari 2010 om 17:04Ik ben 18, misschien dat het zich nog meer aan het ontwikkelen is? Ik heb geen andere links en rechts verschillen.
Ook de stoppels aan een kant voelen ruwer aan dan aan de andere kant.
ReagerenAnoniem114 juni 2011 om 16:18Lees ook:
Weinig Tot Geen Baardgroei:
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/79242-weinig-tot-geen-baardgroei.htmlBijna Geen Baardgroei:
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/81839-bijna-geen-baardgroei.htmlGeen Baardgroei Onder Kin:
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/227789-Geen-baardgroei-onder-kin.htmlBaardgroei:
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/79638-baardgroei.htmlBaardgroei Is Er Niet Echt:
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/80109-baardgroei-is-er-niet-echt-S.htmlBaardgroei Wil Niet Komen:
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/79806-baardgroei-wil-niet-komen.htmlKrijg Ik Nog Baardgroei
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/84219-baardgroei-krijg-ik-het-nog.htmlBaardgroei Stimuleren:
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/84556-baardgroei.htmlBaardgroei Stimuleren – Hormonen
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/238365-Baardgroei-stimuleren.htmlBaardgroei?
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Huid-haar/84563-baardgroei.html
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Slechte baardgroei
- Door Kevin
- 19 januari 2010 om 17:26
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Specialisaties