Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

rare plek

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Titia

    Ik heb sinds ruim een week een rare plek op mijn been. Het lijkt een beetje op een brandplek van een sigaret. Het is ook gevoelig. De plek is droog en er komt geen vocht ofzo uit. Heeft iemand een idee wat het kan zijn?
    Ik maak me een beetje zorgen, dus ik ga zowieso even bij de dokter langs.
    Ik wilde een foto toevoegen, maar weet niet hoe dit moet.

    alvast bedankt.

    groetjes

    1 reactie
    Reageren
    Wanda

    Dan is het een beetje lastig beoordelen. De eerste gedachte die ik heb is dat het een eczeem plekje is, herken je dat? het beste kun je toch even naar de huisarts gaan, die kan het plekje even zien en een diagnose stellen. Je kunt ook een fotootje plaatsen, dan kunnen anderen hier iets over zeggen. Doedoei!

    Reageren
Reageer op: rare plek
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.