Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

extreme haaruitval

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • LVDE

    Beste,
    2 maanden geleden begon ik van de ene week op de andere extreem veel haar te verliezen, ik ben een jongeman van 20 met een zeer dikke haardos aan krullen, ook heb ik geen familielid met extreme kaalheid vanaf jonge leeftijd. Sinds dit begonnen is, is mijn volume extreem hard afgenomen. Ik heb redelijk veel jeuk, mijn haarlijn langs voor of mijn kruin is er niet persé op achteruitgegaan. Ik verlies langs alle kanten haar, overdag vallen de haren letterlijk op mijn bureau tijdens het studeren en tijdens het douchen hangen mijn handen vol. En dit is echt niet overdreven, als ik zeg vol dan bedoel ik echt een spinnenweb en klitten van haren in mijn hand. Ik heb al bloed laten trekken, en ik had een tekort aan foliumzuur. De dokter zei dat het geen mannenkaalheid was omdat dat dat niet zo snel en opzichtig gebeurt. Weet iemand wat dit kan zijn want ik stress hierdoor voortdurend en voel me niet goed in men vel als gevolg.

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. Vraag een verwijzing voor de dermatoloog voor verder onderzoek

    Reageren
    Alias

    Ivm jeuk denk ik aan sebhorisch eczeem. Met ketaconazol shampoo kun je het behandelen – als de ha het ook vindt en dit voorschrijft.

    Reageren
Reageer op: extreme haaruitval
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.