Haarverlies

  • #1

    Hallo allemaal,
    Vorig jaar november is mijn haaruitval begonnen.
    In eerste instantie gaf ik de schuld aan het mirena spiraaltje die ik had laten zetten. Deze heb ik begin februari er uit laten halen, omdat er geen zicht was op herstel van mijn haaruitval.
    Toch lijkt het nu steeds erger te worden.
    Mijn haar valt steeds meer uit en er zit ook hoofdhuid aan de uiteinden van mijn haar.
    Ook jeukt mijn hoofdhuid erger als voorheen.
    Weet iemand wat dit kan betekenen??

    Reactie
    #2

    Ik neem aan dat je door een dermatoloog bent onderzocht. Welke diagnose heeft de dermatoloog gesteld?

    Reactie
    #3

    Nee, volgens huisarts was dit niet nodig en zou ik het half jaar uit moeten zitten. Hij zegt dat het door de hormoonschommelingen komt. Wel moet ik volgende week bloed prikken of het te maken heeft met mijn schildklier.

    Reactie
Reageer op: Haarverlies
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief