- R22 mei 2008 om 08:54
Hallo,
Ik zweet ontiegelijk veel eigenlijk. Het stinkt niet veel alleen bij bepaalde kleren stink het als ik een overhemd aan doet met daaronder een t-shirt met lange mouwen dan is de stank niet te harden. Doe ik een overhemd aan zonder shirt dan is er weinig tot geen stank. Wat kan ik hier tegen doen? Ik spuit gewoon 1 keer met een deo onder mijn oksels hoe het aangegeven staat op de fles en ik wacht even met me shirt aantrekken en ja hoor ik voel het gewoon van mijn oksels naar beneden lopen.
21 reactiesReagerenredney22 mei 2008 om 14:17HOi!!!
Ik zweet ook veel, ik denk dat het zoal afentoe normaal is om te zweten, of je kleed je te warm aan!
Het komt heel veel voor, en ik zal er ook geen oplossing voor eten..Kijk naar de tv en zeg, iedereen zweet weleens, dat is normaal!
verder nog een tip, was je oksels een paar keer per dag met water en seep,en ga niet teveel met deo zitten knoeien, want deo is naar mijn idee meer voor de geur
ReagerenR22 mei 2008 om 15:20Ik kleed me niet te dik, ik heb altijd koude handen. En als ik het zelf helemaal koud heb zweet ik zelfs nog.
ReagerenAmanda22 mei 2008 om 19:39Er zijn speciale deo’s voor mensen die veel zweten, maar ik denk dat het in jouw geval geen kwaad kan om eens naar de dokter te gaan.
Reagerenpinda13 augustus 2008 om 19:55hoi
Reageren
ik heb ook last van overmatig zweten,ben een maand terug naar de dokter geweest,en heb een verwijsbrief gekregen voor het ziekenhuis.
ben gister net heen geweest,en moet 6 weken lang met een soort zalf en strooipoeder beginnen.
als het na die 6 week niet over is,dan gaan ze mijn oksels verdoven en 2 kleine sneetje maken en gaan ze mijn zweetkliertjes wegschrapen.
het zalf en strooipoeder heb ik nog niet want dat moest besteld worden,hoop dat dat helpt,anders heb ik geen andere keuze dan ze weg te laten schrappen.
ik doe het wel,want zo leven als nu is ook niks,niet als je elke dag moet leven met klesnatte vlekken in je truitjes,heb al van alles geprobeerd,van medicijnen,tot zalfjes enz enz.
kan nooit leuke gekleurde truitjes aan,altijd maar zwart zwart en zwart,mijn kast is dan ook kleurloos.
weet niet of meer mensen dit probleem hebben??
zou het graag willen horen
groetjespinda15 september 2008 om 19:26hallo
Reageren
voor degenen die net zo erg zweten als mij:ga naar de dokter!
ik moet volgende week weer naar het ziekenuis toe en denk dat er dan een afspraak wordt gemaakt voor het wegschrappen van mijn zweetkliertjes.
het lijkt me eigenlijk maar een vies ideee,maar als het voor mij zal helpen en mijn zweet zal wegblijven of 80% minder worden dan doe ik het daarvoor.
ik zal jullie op de hoogte houden
groetjessBarend17 september 2008 om 01:00Er zijn verschillende behandelingen voor overmatig zweten. Ik zelf vind de belangrijkste het behandelen van de sociale angst te stinken. Die schaamte is vaak onnodig groot zodat mensen die gewoon zweten, denken dat ze heel erg zweten en die schamen zich er dus onnodig voor.
Maar ik ben benieuwd hoe je behandeling is gegaan.
Reagerenpinddaaa10 november 2008 om 20:53hoi
Reageren
ik wordt dus volgende week woensdag aan 1 oksel geopereerd!! ze gan het verdoven en dan mijn zweetkliertjes wegschraapen/snijden.
het lijkt me niet echt prettig maar ja heb geen keus,dit is ook niks.
ze doen eerst 1 oksel om te kijken of het definitief helpt,ik hoop zzzzzzoooooo van wel natuurlijk,maar dat is afwahten,zie er nou al een beetje tegen op als ik eerlijk ben,heb een hekel aan spuiten .maar goed dat is maar even en dan denk ik eraan dat ik dan misschien noooit meer zweet.we zullen zien…hou jullie wel op de hoogte groetjesReinier16 november 2008 om 01:35Ik ben ook benieuwd. Want deze techniek is nog nieuw en het is onbekend wat de gevolgen zijn op de lange termijn.
Reageren
Zweten is een normaal verschijnsel. Ik vind het persoonlijk niet nodig zweetklieren chirurgisch weg te laten halen. De techniek heet trouwens hidrosuctie.pinda18 november 2008 om 21:08hoi hoi
Reageren
sommige mensen denken ook vast nu wat een onzin je zweetkliertjes laten weghalen/schrapen,maar als je er net zo mee zit als ik dan doe je het wel hoor,voor mij alles beter dan dit gewzweet,en de mensen die het zelfde hebben als mij weten wat ik bedoel.maar morgen moet ik dus heen voor de hidrosuctie.dus ik laat wel ff weten hoe het gegaan is…groetjesLinde19 november 2008 om 03:55Veel succes met je hidrosuctie. Laat je ons weten of het gelukt is? Ik ben ook benieuwd of het pijn gedaan heeft en of je littekens overhoudt.
Reageren
Wat kost de behandeling? Betaalt de zorgverzekering, of moet je het uit eigen zak betalen?pinda19 november 2008 om 19:11hoi hoii
Reageren
nou was vanmiddag om 3 uur aan de beurt
ik was zooo nerveus voor die prikken pffff
eerst zo’n doek over me heen,toen ging de arts miijn oksel schoonmaken,alles steriel afdekken en toen kwam de eerste prik,ik dacht dat ik 2 kreeg,maar kreeg er dus wel 8 in 1 oksel!!!!
ik dacht ooojeee dit wordt wat hahaha,nou zal je eerlijk zeggen het viel reuze mee,je vernam ze wel een beetje ,maar niet dat ik zoiets had van hou op,of dat doet echt pijn.gelukkig maar!! en toen gingen ze echt beginnen,je vernam wel een beetje dat ze bezig waren maar geen pijn niks,en al met al duurde het met de verdoving erbij 3 kwartier,dus viel ook mee.ik voel nu dat de verdoving eruit gaat,want mijn arm gaat tintelen,jaja die was ook een beetje verdoofd,hoop dat ik niet al te veel last krijg,mag 2 dg niet douchen en verbandje moet er 2 dg om blijven.zal me benieuwen hoe het nu verder gaat,volgende week moeten de hechtingen eruit,en 10 december is mijn andere oksel aan de beurt.mijn ziekenfonds verzekerd alles,want ben doorverwijst door de dokter.dat scheelt een hoop!
hou jullie op de hoogte!
groetjesssLiek22 december 2008 om 13:47Goedemiddag
Ik wil ook deze operatie laten doen en wil graag weten hoe het nu gaat heeft u veel last of na weeen gehad heeft u na zorg en waar heeft u dit laten doen
Met vriendelijke groet,
Liek
Reagerenpinda16 januari 2009 om 23:11hoi hoi
Reageren
de eerste operatie onder de linkeroksel was in november en de 2de de rechteroksel was in december.
had bij de 2de oksel helemaal geen last na die tijd,bij de eerste ook niet echt,alleen had ik daar een kneuzig gevoel in de arm van.
nazorg is er niet van,alleen dat je 7 dg dat verband er om moet(moet je om de 2dg verwisselen),dat is best irritant met douchen,maar makkelijk te doen.
eerst begon ik wel wat te zweten na die operaties,had echt zoiets van o nee het heeft totaal niet geholpen,maarrrrr
toen beide oksel mooi geznezen waren,begon ik odorex exta dry te gebruiken,speciaal voor overmatige transpiratie,een soort depper,moet 3 x in de weeek gebruiken voor het na bed gaan,en het werkt perfect!! hoef er zelfs geen andere deo bij te gebruiken!.heb het deze week 2 keer gebruikt,afgelopen zondag en gisteravond,en zweet niet,dus ik ben superblij dat ik dit heb gedaan.heb zelfs met kerst een paars truitje aan gehad hahaha(wat ik eerder nooooit kon dragen)
heb bij 1 oksel 4 littekentjes en bij de ander 5.het zzijn heeeel kleintjes,anderen zou het niet op vallen,maar dat interresseert me ook niet,ik ben er van af,van dat gezweet…als je meer wilt weten hoor ik het wel
doei doei groetjespinda16 januari 2009 om 23:12sorry je vroeg waar ik het heb laten doen,,
Reageren
in het UMCG in groningen
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Veel zweten
- Door R
- 22 mei 2008 om 06:54
Beheerd door
Peter (huisarts)Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties