Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Wat te doen met wondje

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jess

    Ik heb zaterdag mijn voet onder de deur gehad. Mn kleine teen is erg pijnlijk, ik denk lichtgekneusd. Nu is er dus ook een velletje afgegaan, ik heb het goed schoongemaakt en er tea tree olie op gedaan en toen een pleister. Zondag weer, maandag pleister laten zitten en vandaag weer pleister. Maar wondje gaat natuurlijk niet dicht zo.. Is het niet ontstoken? Ik heb gebruik tea tree olie en hypercal. Ik ga vannacht proberen zonder pleister te slapen maar ben bang dat er dan vuil in komt. Al een keer wondroos gehad dus vandaar de vraag.. Is die niet ontstoken? En wat is verstandig?

    3 reacties
    Reageren
    Jess

    Daarbij; was het wel verstandig om dat velletje erop te laten? Het is aan die kant ook wat dik en pijnlijk. Maar zou dat ook van het stoten kunnen komen? Daarnaast is het een beetje blauw.

    Reageren
    John (moderator)

    Er moet lucht aan komen, dus geen pleister. Kijk he gewoon even aan.. Het ziet er nou rustig uit. Ik zou er ook geen teatree olie voor gebruiken

    Reageren
    Jess

    Het ziet er nu zo uit. Gaat het de goede kant op? Ik moet vandaag natuurlijk wel aan het werk, maar ik durf er nu geen sok overheen te doen. Wat is wijsheid?

    Reageren
Reageer op: Wat te doen met wondje
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.