Zoeken Vraag het forum

Wat moet ik doen met mijn brandwond?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anne

    Ik heb een vraag over een brandwond. Ik heb deze zelf aangericht met deo. Het is 5 dagen geleden en heb geen enken gevoel in de huid. De wond is ongeveer 8.5 x 7 cm en is vochtig en rood en wordt aan de randen zwart. De rand erbuiten is rood met blaren en voel ik wel. In totaal is de wond 11 x 10 cm. Het binnenste heb ik geen gevoel, ik kan alles proberen maar ik voel niks. Zou iemand mee kunnen denken wat dit zou kunnen zijn en wat ik er mee kan doen?

    9 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Daar moet je dan toch mee naar de dokter gaan !!!

    Reageren
    Anne

    Dankuwel voor uw reactie, is dat noodzakelijk? Ik ben namelijk 2 weken geleden ook al bij de dokter geweest voor brandwonden en ik heb daarna in het ziekenhuis geen fijne ervaringen gehad met vooroordelen.

    Reageren
    John (moderator)

    Ik raad je toch echt aan om dat te doen. Te lang wachten kan nare gevolgen hebben en dan is de gang naar het ziekenhuis onvermijdelijk
    Heb je professionele hulp voor je probleem?

    Reageren
    Anne

    Dankjewel voor je reactie! Ik ga kijken hoe ik dit kan aanpakken, fijn dat je meedenkt. Jaa er staat spoed achter een nieuwe behandelopname, maar gelukkig is automutilatie ernom afgenomen!

    Reageren
    John (moderator)

    Dat is goed om te horen in ieder geval. Laten we hopen dat je dan snel van start kunt gaan. Waar heb je de brandwond nu als ik vragen mag?

    Reageren
    Anne

    Op mijn rechterarm. Ik moet vanmiddag naar de chirurch!

    Reageren
    John (moderator)

    In ieder geval goed dat je bent gegaan. Succes. Laat straks maar even weten hoe het is gegaan als je wilt

    Reageren
    Anne

    Het gaat om 3e graads brandwond. Helaas waren ze niet heel erg blij met mijn komst maar er kon een begeleider mee die mijn spanning goed kon opvangen. Nu weer wekelijks controle, dagelijks verbinden en alert blijven op koorts & ontstekingen. De chirurch reageerde niet zo fijn maar dat kan ik wel begrijpen. Dankje voor het meedenken en reageren!

    Reageren
    John (moderator)

    Dan wens ik je een spoedig herstel.

    Reageren
Reageer op: Wat moet ik doen met mijn brandwond?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.