Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Geel achtige vlekken

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • JRI

    hoi

     

    ik ben langer dan een maand geleden verbrand geweest op deze plek en sinds de roodheid is weggegtrokken zit er nu een vage gele vlek die maar niet minder word of weggaat. Aan de andere kant heb ik het ook op dezelfde plek. Wat kan dit zijn?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Eigenlijk een litteken van een verbranding…het zal nog wel even duren.

    Reageren
    JRI

    Een litteken? Ohnee.

     

    ik ga morgen op vakantie is het verstandig deze vlekken goed in te smeren? Ik smeer mij sowieso in maar ik bedoel heeft dit extra aandacht nodig?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat trekt doorgaans wel weg. Maar niet als je veel in de zon gaat… In ieder geval minimaal factor 30 gebruiken en vaker goed insmeren

    Reageren
Reageer op: Geel achtige vlekken
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.