Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Raar verbrand

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Lisa

    Hallo,

     

    Ik heb deze week in de zon gezeten en ben daardoor Verbrand, maar niet helemaal egaal. Mijn arm is verbrand en er zit een deel dat niet verbrand is, een hele grote vlek dat niet verbrand is, het lijkt heel lelijk, de verbrande plekken lijken op hele grote pigment vlekken. Kleur dit ooit nog bij of gaat het ooit nog weg? Zo ja, hoe kan ik het zo snel mogelijk weer normaal krijgen, en mag ik hiermee nog wel in de zon zitten?

    7 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als je onbeschermd in de zon gaat zitten, maak je het nog erger…doorgaans trekt het wel weer bij. Maar dat kan wel even duren.

    Reageren
    Lisa

    Ik had met ook niet echt ingesmeerd toen, dus smeer me nu wel in en ga in de zon zitten, of zou het dan ook erger worden :/

    Wil er snel van af het is zo lelijk

    Reageren
    Catootje

    Als je verbrand bent kan je beter even uit de zon blijven of de verbrande plekken bedekken. Je zou er wat op kunnen smeren, zoals calendula, om het te verzachten.

    Reageren
    John (moderator)

    Ook als je je insmeert, zal het verschil alleen maar groter worden.

    Reageren
    Lisa

    Dus ik kan beter uit de zon blijven..  :/

    Is er geen crème voor ofzo

    Het is nu ook niet meer verbrand maar al bruin gekleurd, het is alleen zo lelijk omdat het net een koeienvlek is, ik snap ook echt niet waarom het zo raar is verkleurd, lijkt wel  alsof het geen pigment meer aanmaakt op die plek waar het niet bruin is

    Reageren
    John (moderator)

    Als je verstandig bent, blijf je uit de zon. Geef je huid de tijd om te herstellen

    Reageren
    Lisa

    Doe ik, hopen dat het snel bij trekt

    Reageren
Reageer op: Raar verbrand
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.