- meisje2112 februari 2013 om 23:35
Hallo mensen,
Ik heb al een aantal jaar een bultje in mijn nek door een zuigzoen!maar sinds kort jeukt het soms voor de rest heb ik er geen last van!
Kan iemand mij vertellen wat het is?
M.v.g meisje 213 reactiesReagerenJohn (moderator)
13 februari 2013 om 00:19Een zuigzoen is in feite een bloeduitstorting. Na een paar dagen 5-8 dagen is die normaliter weg. Ik kan met haast niet voorstellen dat het bultje is ontstaan door een zuigzoen. Ik denk dat het bultje toch echt iets anders is. Wellicht een toeval dat het dezelfde plaats is.
Reageren
Als je het niet vertrouwt ga dan even langs bij de huisarts.meisje2113 februari 2013 om 10:19Ik weet zeker dat et van een zuigzoen is want door die zuigzoen is die er gkomen en nooit meer weggegaan!
ReagerenAnoniem meisje18 februari 2026 om 21:31Ik heb ook last van jeuk aan m’n zuigzoen en heb er toevallig ook bultjes op.. ik vind het een beetje eng omdat ik eerst nooit last had van jeuk of bultjes
Reageren



